Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Admiral Vladivostok
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Streda 13.11.2013, 10:00 • Fetisov-Arena • KHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:00.

Favoritom duelu sú hostia,ale Vladivostok sa určite bude chcieť pred domácimi fanúšikmi na lídra konferencie vytiahnuť a ukázať,čo najlepšiu hru. Prajem Vám príjemný hokejový zážitok.

Hostia AK Bars Kazaň sú momentálne vedúcim celkom Východnej konferencie,keď v doterajších dvadsiatich štyroch zápasoch nazbierali 54 bodov. Kazaň po riadnej hracej dobe prehrala naposledy 3.10. 2013 a to na vlastnom ľade 1:3 so SKA Petrohrad. Odvtedy odohrali jedenásť zápasov a premožiteľa našli iba raz,al aj to po predĺžení,keď podľahli 5:4 Vityazu Chekhov. V posledných dvoch zápasoch si Kazaň poradila s Moskovskými klubmi,keď najskôr porazili Dynamo Moska 3:2 a naposledy vysoko 4:1 Moskovské CSKA. Perlička na záver : pre Kazaň to bude prvý zápas na ľade súpera po siedmych (!) zápasoch v rade na domácom štadióne.

Domácemu Vladivostoku patrí momentálne ôsma priečka vo Východnej konferencii,keď po dvadsiatich troch zápasoch má tento tím na konte 31 bodov. Vladivostok si zahrá na vlastnom ľade po tom,čo odohral posledné štyri duely na klziskách súperov. Posledné dva sa vždy skončili po riadnej hracej dobe nerozhodným výsledkom. V prvom prípade prehral Admiral s Medvescakom Zagreb 2:3 p.p. a v druhom,zatiaľ ich poslednom vystúpení si naopak po predĺžení mužstvo poradilo s Dinamom Minsk 4:3.

Ruská hokejová KHL pripravila pre Nás súboj dvoch celkov Východnej konferencie. Admiral Vladivostok privíta na svojom ľade AK Bars Kazaň. Oba tímy sa momentálne nachádzajú na priečkach zaisťujúcich postup do play-off,čo sľubuje vyrovnané a zaujímave stretnutie.

Oba celky už na ľade,domáci v tmavomodrých dresoch,Kazaň v bielych.

00:01

00:19
    Prvýkrát sa hra prerušuje,vhadzovať sa bude v strednom pásme.

00:32
    Kazaň vyhrala buly vo vlastnej tretine.

00:56
    Kazaň sa nedokázala dostať dopredu a nútená nahrávať si do zadu.

01:13
    Zápas začal opatrne,zatiaľ sme nevideli strelu na bránu.

01:45
    Zacharčuk založil útočnú akciu a našiel Svitova.

02:17
    Zatiaľ sledujeme prevažne nahadzovanie pukov do útočnej tretiny v podaní hostí.

02:29
    Vhadzovanie po pravici Ivannikova vyhrali domáci,ale len vyhadzujú puk.

03:19
    Kazaň sa usadila v útočnom pásme.

03:25
    Ivannikov zasahoval po Tkačjovovej strele.

03:51
    Kazaň sa nedokázala oslobodiť,ale Admiral sa v snahe o rýchly útok dostal do ofsajdu.

04:11
    Až teraz sa domácim rysovalo prečíslenie,ale jeden z útočníkov sa pokúsil o strelu z ľavého kruhu s ktorou si však Garipov poradil.

04:24
    Nahodenie domáceho tíu,za bránou podržal puk pre spoluhráčov Garipov.

04:54
    Hra v strednom pásme,ani jedno z mužstiev si zatiaľ nedokázalo vytvoriť vážnejšiu šancu alebo tlak.

05:39
    Tkačjov teraz ohrozil gólmana,ktorý chvíľu nevedel kde má puk,Kazaň sa následne pokúsila udržať pásmo,to sa jej však nepodarilo.

06:33
    Hra sa presúva z jednej strany klziska na druhú,teraz v útoku hostia,ale Bergfors vybojoval puk pre domácich.

07:22
    Varnakov stratil puk v strednom pásme a Admiral sa dostal do prečíslenia,ale nedokázal dobre zakončiť a Garipov bez problémov kryje puk.

07:22

07:37
    Znovu len nahodenie puku v podaní Kazaňe.

07:59
    Po tom čo Burmistrov stratil puk sa do šance dostali domáci,ale sami sa nepresnosťou vytlačili z útočného pásma.

08:40
    Svitov v šanci,ale obrana odpaluje puk cez celé klzisko,ktorý zachytáva Garipov.

09:10
    Lukojanov vylúčený na dve minúty za faul pri útočení.

09:30
    Admiral síce v útočnom pásme,ale Kazaň nedovoľuje domácim dostať sa do vážnejšej šance.

10:00
    Hra prerušená v strednom pásme.

10:09
    Viac než polovica presilovej hry už prešla,no domáci s pukom len za vlastnou bránou.

10:38
    Až teraz sa Vladivostoku podarilo usadiť sa v útočnom pásme,ale zatiaľ sú z toho len prihrávky bez streleckého pokusu.

11:13
    Zakázané uvoľnenie Kazaňe,ktorá je už s piatimi hráčmi.

11:15
    Hostia vyhrali buly pred vlastným gólmanom.

11:35
    S Burmistrovou strelou si Ivannikov poradil.

11:43
    Kazaň vysoko napáda domácich pri rozohrávke,ale tí sa napriek tomu dostali do útočnej tretiny.

12:16
    Nepresnosť domácej rozohrávky zachytáva obrana hostí.

12:43
    Vypichnutie puku v strednom pásme zabránilo dostať sa domácim do rýchleho brejku.

13:12
    Admiral rozohráva puk spoza vlastnej brány.

13:38
    Súboj pri mantineli v obrannom pásme domácich Kazaň nevyhrala a musí sa brániť.

14:08
    Ugarov ohrozil Garipova.

14:23
    Znovu v nebezpečnej pozícii Ugarovm,ale pre Garipovom začala vznikať mela a rozhodcovia zrejme stratili puk z dohľadu,keďže prerušili hru.

14:33
    Nepresná strela hostí sa odráža od mantinela až naspäť do ich obranného pásma.

15:06
    Burmistrov stratil puk v útočnej tretine,ale jeho chybu napravil Varnakov a získava opäť puk pre hostí.

15:15
    Nepresná strela od modrej v podaní domáceho tímu.

15:39
    V šanci Kuznetsov po akcii Ugarova.

16:07
    Znovu mela pre Garipovom po strele Bergforsa.

16:32
    Tkačjov v úniku,ale obranca hi vytlačil k mantinelu,kde prišiel hosťujúci útočník o puk.

16:48
    Hra prerušená,vhadzovať sa bude v stredno pásme.

16:56
    Buly vyhrali domáci,ale po nahodení sa k puku dostala Kazaň.

17:03
    Zakázané uvoľnenie hostí.

17:38
    Pekná akcia Kazaňe,jeden z útočníkov pekne pribrzdila pokúsil sa nájsť dobre postaveného spoluhráča,ale ten bol pokrytý obranou.

18:01
    Vhadzovanie po Ivannikovovej pravici.

18:20
    Kazaň vytlačená z útočného pásma až do vlastnej obrannej tretiny.

18:34
    Lacná strata puku vo vlastnej tretine domácich,ktorú však Kazaň nedokázala potrestať vďaka zákroku Ivannikova.

19:08
    Nepresné nahodenie domácich,dopredu môže ísť Kazaň.

19:33
    Svitov nepálil presne a puk sa dostáva do stredného pásma.

19:50
    Po Burmistrovoej strele hra prerušená tesne pred koncom prvej časti.Vhadzovať sa bude pred Ivannikovom.

20:00

Prvá tretina sa nehrala vo vysokom tempe,šancí bolo pomenej na oboch stranách,videli sme zatiaľ jedno vylúčenie. Hra sa presúva z jednej strany na druhú,ale prevažne sú to súboje pri mantinely alebo nahadzované puky. Zápasu by určite prospel gól,aby sa hra viac otvorila.

Hráči už sú na ľadovej ploche,druhá tretina onedlho začne.

00:01
    Úvodné buly druhej časti získali domáci.

00:25
    Menšia strata koncentrácie hostí v stredno pásme znamenala šancu pre domácich,ale Garipov strelu bez problémov vyrazil.

00:38
    Grachyov sa pokúsil o strelu,Garipov drží puk.

00:48
    Strela od modrej v podaní domáceho Antropova.

01:15
    Obrovská šanca domáceho tímu.Mela pre Garipovom.

21:17
    Vladivostok dal gól! Gól strelil BERGFORS. Asistencie: Schutz.

22:15
    V útočnej tretine stále domáci tím.

22:21
    Domáci Sokolov si odsedí dve minúty za hru vysokou hokejkou. Teraz rozhodne svojmu tímu nepomohol a svojím vylúčením dáva Kazani šancu na vyrovnanie.

23:06
    Hosťom sa podarilo usadiť sa v útočnom pásme.

23:31
    Súboj o puk v rohu klziska v obrannej tretine domácich.

24:15
    Nikulin strieľal od modrej,ale nepresne.

24:28
    Presilová hra už skončila,Kazaň napriek tomu stále v útočnom pásme.

25:00
    Až teraz sa domácim podarilo dostať sa pred Garipova,ale nebezpečenstvo z toho nebolo.

25:31
    V obrovskej šanci Svitov!

25:48
    Po buly v strednom pásme pri puku Admiral.

25:55
    Domácim nahodenie vyšlo a získali pásmo.

26:00
    Do brejku sa dostávajú hostia.

25:51
    Bars Kazaň dala gól!
    Do brejku sa dostal Čech VINCOUR a prestrelil domáceho Ivannikova a vyrovnáva.

28:01
    Hra sa presúva z jednej strany klziska na druhú bez vážnejšieho ohrozenia brány.

28:54
    Strela od modrej v podaní Kazane triafa len mantinel za bránou,ale Ivannikov zjavne dezorientovaný.

29:11
    Kazaň sa usadila v pásme súpera.

29:25
    Teraz v útzoku domáci,ale zatiaľ je to len súboj v rohu klziska.

29:54
    Na druhej strane sa do úniku dostal Stapleton a jeho pokus nebol zlý,ale Ivannikov si poradil.

30:00
    Nepresná kombinácia v podaní Svitova.

30:17
    Vladivostok dal gól! Dvaja hráči domáceho tímu sa dostali do úniku,jeden z nich sa obtočil okolo obrancu,našiel medzi kruhmi voľného COMMODORA,ktorý strelou z prvej vracia vedenie na hokejky svojho tímu.Asistencie: Pervushin,Barbashev.

30:33
    Na druhej strane v snahe o rýchlu odpoveď Kazaň,ale neúspešne.

30:46
    Ugarova nevie teraz obrana hostí obrať o puk.

31:05
    Pri puku vo vlastnom pásme Vladivostok.

31:30
    Domácim kombinácia nevyšla a spoza vlastnej brány rozohráva Nikulin.

32:00
    Domáci sa dostali do útočného pásma,ale sledujeme len súboje v rohu klziska.

32:40
    Nahodenie domácich Medvedev zachytáva a rozohráva.

33:07
    Varnakov a Stapleton ťahali akciu,ale domáci vytlačili Kazaň až do stredného pásma.

33:18

33:58
    Tvrdý súboj v rohu klziska v obrannej tretine hostí.

34:22
    Garipov musel zasahovať po rýchlom úniku domáceho tímu.

34:30
    Kazaň s pukom vo vlastnej tretine. Pri puku Nikulin.

34:54
    Ternavsky vybojoval puk pre domácich.

35:26
    V útočnej akcii Admiral,ale hostia hrajú tesnú obranu a nedovolili teraz domácim strieľať ani kombinovať.

36:17
    Kuzntesov našiel Bergforsa,ale ten stratil puk,ktorý sa momentálne nachádza v strednom pámse.

36:33
    Buly pred Garipovom vyhrali domáci.

36:50
    Teraz zasahoval Ivannikov po prečíslení hráčov Kazane.

36:51
    Hostia síce vyhrali buly v útočnom pásme,ale puk im ušiel a musel ho zachytávať až Garipov.

37:28
    Kazaň chce striedať a tak len nahadzuje puk do útočného pásma.

37:38
    Po dlhej prihrávke z obrany domácich sa Kazaň musí brániť napádaniu útočiacich hráčov.

38:12
    Petrov ťahá rýchlu akciu po pravom krídle.

38:34
    Medvedev zakladá útok z hĺbky vlastnej defenzívy.

39:00
    Garipov zasahuje proti nepríjemnej strele domáceho útočníka.

39:13
    V závere tretiny získali útočné pásmo domáci.

39:30
    Heshka vylúčený na dve minúty. Rozdelenú presilovú hru si zahrajú domáci.

39:34
    Bomba od modrej v podaní domáceho tímu.

39:53
    V závere tlak Admiralu,ale času zostáva veľmi málo.

40:00

V druhej tretine sa tempo hry zvýšilo,videli sme tri góly. Zatiaľ sa z vedenia tešia domáci,ale jednogólový náskok v hokeji nemusí nič znamenať a všetko tak ostáva otvorené.

40:01

40:14
    V úvode tretine pokračuje presilová hra domácich,ktorí sa hneď v úvode usádzajú v útočnom pásme.

40:30
    Kazani sa podarilo získať pásmo a Burmistrov vyhral buly.

41:01
    V protiútoku domáci.

41:03
    Zemchyonok teraz natlačil Shutza do brány Garipova,hra sa prerušuje.

41:08
    Buly pre Kazaň.

41:30
    Kazaň s piatimi hráčmi. Pri puku domáci v strednom pásme.

42:00
    V útočnej tretine sa usádzala Kazaň,ale vlastnou nepresnosťou sa z neho vytlačila.

42:12
    Stapleton ťahá akciu a našiel Vincoura.

42:17
    Na dvakrát sa podarilo dopraviť puk do odkrytej brány MEDVEDEVOVI,ktorý vyrovnáva.

43:17
    Admiral bojuje za bránou hostí o puk.

43:55
    Obrana domácich zasahuje pred Medvedevom a získava puk vo vlastnom pásme.

44:13

44:43
    Po nepresnostiach oboch tímov puk prikrýva Ivannikov.

45:02
    Bortnikov faulovaný v úniku,bolo to podrazenie.

45:02
    Nariadené trestné strieľanie pre Bortnikova!

45:02
    Bortnikov nedal,Garipov si podržal puk medzi betónmi.

45:16
    Vzájomný trest po strkanici pred Ivannikovom. Na strane hostí odchádza na trestnú na dve minúty Vincour,za domácich odchádza Pervushin.

46:13
    V hre štyroch proti štyrom si ani jeden tím nevypracoval vážnejšiu šancu.

46:46
    Kazaň s pukom vo vlastnej tretine.

47:00
    Ale na druhej strane sa do úniku dostal Bortnikov,ale Garipov pozorný.

47:07
    Hostia vyhrali buly pred vlastným gólmanojm a môžu ísť dopredu.

47:30
    Obaja kohúti už na ľade,zatiaľ čo obrovskú šancu spálil Drugov po Bortnikovovej prihrávke.