Lipt. Mikuláš – Prievidza 6:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 5:4 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Trnava 6:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 8:0 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 5:1 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov
6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
Piatok 14.11.2014, 17:30 • ICE Aréna, Prešov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:27
    A máme tu ďalší trest, zákrok na Kivadera sa najprv nepískal, ten na Ferenca už ale áno, na trestnú lavicu putuje Martin Baran.

57:26
    To ako dnes píska rozhodca je veľkou záhadou, následne už poslal aj Trnavčana na dve minúty na trestnú lavicu, konkrétne Šimšiča, ktorý získava okrem dvoch minút za podrazenie aj osobný trest za nešportové správanie. Aby mal čoskoro kto hrať...

56:32
    Rozhodca posiela ďalších Prešovčanov von z hry, Vartovník získal menší aj osobný trest, Prešov tak bude hrať v trojici.

54:48
    Dušan Kobeľa ale nedovolene bránil druhého protihráča a vyslúžil si dve minúty. Presilovka Prešova tak končí.

53:32
    Do samostatného nájadzu sa dostal Jozef Tomčák, zastaviť ho dokázal Kubica len sekunutím a Petrovič zároveň zasahuje úspešne.

52:10
    Chovan ako aj Závodský už zamierili do šatní, dostali osobný trest za bitku no a ešte kapitáni niečo riešia s rozhodcom.

51:43
    Marko Ferenc oslabuje domáci tím po faule kolenom, Trnava tak bude mať ďalšiu presilovku, zatiaľ už v početnej výhode ale dvakrát inkasovala.

49:25
    Na ľade ostáva ležať jeden z hráčov Trnavy, postaral sa o to Ihor Jaroš, na ktorého sa už vykrikuje Urban Demo. Jaroš získava aj osobný trest na desať minút, to sa mu podarilo aj naposledy v Prievidzi... Dvojminútový trest si za neho odsedí Čopák.

43:01
    Pavol Poláček odchádza za sekunutie na trestnú lavicu a zbytočný faulom daroval Prešovu presilovku.

38:05
    Samuel Chalupa získava trest za nešportové správanie, pravdupovediac netuším prečo, keďže sa hralo, domáci rozohrávali na útočnú akciu a zrazu rozhodca pískal.

33:57
    Prešov si presilovku nezahrá, Martin Baran dostal len osobný trest .

31:45
    S dôrazom to až nakoniec na mantineli prehnal Dávid Schmidt, za podrazenie ide na dve minúty na trestnú lavicu.

26:06
    Nakoniec si ale Prešov vynútil faul, ktorý prišiel od Pavla Poláčeka, kapitána gladiátorov, ten sa prevynil držaním.

17:10
    Snaha Čunderlíka nevyšla nazmar, ten zaviezol puk za bránu Prešova kde prišiel Ľubomír Chovan, ktorý ho zastavil držaním.

16:24
    Jaroš hľadal skvelou prihrávkou pred bránkou Kivadera, ten mal rýchlosť, puk dostal ako na zlatom podnose, no zastavil vo faul Petra Barinku.

05:38
    Na trestnú lavicu putuje Michal Šimšič, Prešov si tak zahrá presilovku.

01:00
    Peter Barinka sa nedostal do šance, keďže ho poslal k ľadu Ľubomír Chovan, za čo si obranca Prešova vyslúžil dve minúty za nedovolené bránenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lukáš Rusňák

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Tomčák, 8. Ferenc (Pavlovský), 10. Kivader (Novický, Jaroš), 27. Ferenc (Chalupa), 45. Jaroš (Potoček), 50. Ferenc (Pavlovský) – 5. Lisoň (Achs)

P.H.K. 3b Prešov: Riečický (Borároš) – V. Sabol, Ľ. Vartovník, Kobeľa, Ľ. Chovan, Novický, Tomko, Komloš, Guntáš – Štrauch, Čopák, Pekarčík – Hájnik, Tomčák, Matejka – Jaroš, Kivader, Potoček – Pavlovský, Chalupa, Ferenc
    HK Gladiators Trnava: Hála (41. Petrovič) – P. Poláček, Demo, Burzala, Závodský, Kubica, Šišmič – Barinka, Baran, Lisoň – Achs, Čunderlík, Bachratý – Hrbáčik, Schmidt, Rosa – Božík

Rozhodca: Korba – Pribula, Vyšný