Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavľ 4:3 (po pr.) | Riga – Dinamo Minsk 4:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Piatok 14.11.2014, 11:00 • Fetisov Arena • KHL

Je dobojované! Admiral sa už v tretej tretine na nič prekvapujúce nezmohol a tak doma pomerne prekvapujúco prehráva s Jekaterinburgom pomerom 1:4. Hostia boli dnes hlavne v prvých dvoch tretinách veľmi efektívni a to im prinieslo dôležité tri body do tabuľky Východnej konferencie. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (13:14:15)

60:00

59:35
    Hostia už len kontrolujú posledné sekundy tohto zápasu a domácich k ničomu nepúšťajú.

59:01
    Začala sa posledná minúta tohto zápasu.

57:30
    Kovář nestihol po strele Zemčjonoka rozohrať a tak sa bude vhadzovať po jeho ľavici.

57:25
    Vladivostok sa ubránil a hrá v plnom počte.

56:42
    Hostia to s kombináciou prehnali a nevyužili viaceré dobré pozície na zakončenie.

55:48
    Admiral už musí riskovať aj v oslabení a do zakončenia sa dostal Bergfors, ktorého vychytal Kovář.

55:25
    Gynge sa veru na ľade dlho nezdržal a už putuje opäť na trestnú lavicu. Tentokrát za sekanie.

54:53
    Jekaterinburg nedokázal presilovku využiť, ale to hostí nemusí vôbec mrzieť, keďže sa o ďalšie dve minúty priblížili k víťazstvu.

53:40
    Domáci sa dostávali v oslabení do prečíslenia, ale to napokon zastavil hosťujúci Gusev.

52:53
    Teraz sa pre zmenu vylučuje na domácej strane. Richard Gynge dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

52:50
    Už sa hrá v plnom počte. Ani druhú presilovku v rade nedokázali domáci využiť.

52:44
    Pred koncom oslabenia sa dostal hosťujúci Jemelin do zakončenia, ale puk napokon letel len nad bránku Proskurjakova.

51:39
    Dlhá kombinácia domácim nepriniesla úspech a napokon puk stratili a do útočného pásma sa musia opäť dostávať.

50:49
    Tobias Viklund dostáva 2 minúty za narazenie na mantinel a tak bude tlak Vladivostoku pokračovať v ďalšej presilovke.

49:52
    Jekaterinburg sa oslabeniu ubránil a už hrá v plnom počte.

49:16
    Následne to skúšal Zubov individuálne, ale napokon mu ušiel puk a Kovář nemusel zasahovať.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Ugarov (Makarov) – 11. Jemelin (Jegin, Jefimov), 13. Jefimov, 25. Lazarev (Viklund, Simakov), 32. Golyšev (Rybakov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Kuzmin, Heshka, Osipov, Zemčjonok, Volodin, Beljakov, Lisov – Bergfors, Zubov, Schütz – Ugarov, Makarov, Lisin – Gynge, Gerošanskij, Sigarjov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Ivanov, Gorškov
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Metljuk, Antonov, Trjamkin, Gusev, Žuravljov, Jegin – Brulé, Simakov, Lazarev – Golyšev, Rybakov, Bumagin – Kozlov, Lewandowski, Michnov – Jefimov, Komarov, Jemelin

Rozhodca: Ravodin, Ronn – Zacharenkov, Sadovnikov