NY Rangers – Colorado 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Winnipeg 1:3 (kon.) | Montreal – Boston 5:1 (kon.)
Tampa Bay – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:3 (kon.)
Calgary – Arizona 5:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Winnipeg Jets
cz Piatok 14.11.2014, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (03:40:27)

3. Zach Bogosian (WPG) 0+1

Ve třetí třetině se gólově prosadil jen Winnipeg. Konkrétně zvedl ruce nad hlavu Michael Frolík, jehož rána prosvištěla až za brankovou čáru.

Hostující hokejisté dokázali skórovat třikrát a radují se z výhry 3:1.

60:00
    Michael FROLÍK - 1:3

58:30
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí to ještě zkusili bez brankáře Warda a se šesti hráči v poli, to se jim však nevyplatilo. Hosté se zmocnili kotouče a MICHAEL FROLÍK střelou zpoza modré čáry trefil přesně odkrytou klec domácích! Asistence: Andrew Ladd, Mark Stuart.

53:35
    Hraje se hodně rychlý hokej, sudí hru zbytečně nepřerušují.

51:30
    Ale ani hráči domácího celku nedokázali přesilovku využít, nadále tak platí příznivější stav zápasu pro hosty.

49:30
    Carolina bude mít šanci srovnat stav zápasu v početní převaze, Mark Stuart (WPG) totiž zahákoval protihráče a hosté jdou do čtyř.

45:06
    Domácí se v oslabení dokázali ubránit a nyní již hrají v plném počtu.

43:06
    Přesilová hra pro hosty poté, co Nathan Gerbe (CAR) fauloval Halishchuka, dvě minuty za sekání pro domácího hráče.

40:01

Druhá třetina přinesla dvě branky, skórovaly oba týmy. Za hosty celkem dvakrát Wheeler, za domácí Lindholm, avšak se jednalo o vlastní gól Jets. Kotouč se odrazil o brusli hostujícího hráče.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:45
    Tak ještě Hutchinson musel na kolena, aby zlikvidoval střelu jednoho z protihráčů.

39:24
    Třetina se v klidu dohrává.

38:40
    Vhazování v obranném pásmu Caroliny.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 24. Lindholm (Gerbe, Nash) – 6. Wheeler (Stuart, Scheifele), 34. Wheeler (Bogosian, Scheifele), 59. Frolík (Ladd, Stuart)

Carolina Hurricanes: Ward (Khudobin) – Faulk, Sekera, Gleason, Harrison, Hainsey, Liles – Staal E., Rask, Tlustý – Semin, McClement, Skinner – Lindholm, Nash, Gerbe – Malone, Dwyer, Boychuk
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Bogosian, Enström, Trouba, Stuart, Postma, Clitsome – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Kane – Byfuglien, Lowry, Perreault – Halischuk, Slater, Galiardi

Rozhodca: St. Pierre, Rooney – Murphy, Morin

Diváci: 10005