NY Rangers – Colorado 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Winnipeg 1:3 (kon.) | Montreal – Boston 5:1 (kon.)
Tampa Bay – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:3 (kon.)
Calgary – Arizona 5:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)

2. Jared Spurgeon 1+0
    3. Justin Fontaine všichni MIN 0+1. (04:42:42)

60:00

59:31
    Enroth si připisuje ještě poslední zákrok v zápase.

Minnesota právě vstřelila branku!
    Kombinace vedla až ke gólu do prázdné branky hostů, kterou zakončil NINO NIEDERREITER, který tak zkompletovali i hattrick. asistence: Charlie Coyle, Ryan Suter.

57:09
    Utkání už se jenom spíše dohrává Wilds s klidem kombinují na vlastní polovině.

56:11
    Zakázané uvolnění Minnesoty.

55:00
    Čeká nás tak alespoň trochu zajímavých posledních 5 minut 3. třetiny.
    Torey MITCHELL - 5:3

52:56
    Sabres právě vstřelili branku!
    Z ničeho nic přichází třetí branka Buffala, o kterou se postaral TOREY MITCHELL, jenž dokázal z bezprostřední vzdálenosti prostřelit Backströma. Asistence: Drew Stafford, Nicolas Deslauriers.

51:25
    Domácí jsou kompletní.

50:42
    Wilads ujeli 2 na 1, ale zakončení Brodziaka bylo nepřesné.

49:25
    Minnesota půjde do čtyř. Za držení protihráče je vyloučen Shroeder.

48:34
    Domácí hráči ale jinak zatím svým protějškům moc puk ve 3. třetině nepůjčují.

47:45
    Přerušuje se až nyní po Icingu Wilds.

47:00
    Závěrečná třetina zatím plyne velice rychle a už dlouho se hraje bez přerušení.

45:32
    Střela Hauly zamířila mimo.

44:32
    Buffalo se alespoň na chvíli osvobozuje vyhozením kotouče od tlaku Minnesoty.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 7. Carter (Brodziak, Fontaine), 7. Niederreiter (Coyle), 10. Brodziak (Fontaine, Carter), 18. Niederreiter (Granlund, Dumba), 34. Spurgeon (Pominville, Koivu), 58. Niederreiter (Coyle, Suter) – 2. Ristolainen (Moulson, Girgensons), 7. Girgensons (Ennis, Zadorov), 53. Mitchell (Stafford, Deslauriers)

Minnesota Wild: Kuemper (Backström) – Brodin, Suter, Prosser, Scandella, Blum, Ballard – Pominville, Granlund, Vanek – Co\le, Koivu (C), Carter Fontaine, Haula, Niederreiter – Zucker, Brodziak, Schroeder. Trenér: Mike Yeo.
    Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Myers, Benoit, Ristolainen, Zadorov, Strachan, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta (C), Mitchell, Kaleta – Stewart, MacCormick, Foligno – Stafford, Hodgson, Deslauriers. Trenér: Ted Nolan.

Rozhodca: Devorski, Kozari – Mach, Pancich

Diváci: 18 925