Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavľ 4:3 (po pr.) | Riga – Dinamo Minsk 4:1 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Severstaľ Čerepovec
Piatok 14.11.2014, 17:00 • Nagorny concert and entertainment complex, Nižnij Novgorod • KHL

Je dobojované!
    Tretiu dvadsaťminútovku zvládli oveľa lepšie hráči hosťujúceho Severstal Čerepovec, ktorí sa zásluhou úspešného trestného strieľania v 41. minúte (Bučnevič) a gólom v 49. minúte z hokejky Kagarlickeho dostali do dvojgólového vedenia, ktoré si následne aj udržali.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch zo zápasov KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:19:41)

60:00

59:22
    Domáci Wolski obdržal za tento faul dve minúty kvalifikované ako nedovolené bránenie.

59:22
    Hosťujúci gólman Štěpánek bude musieť byť v poslednej minúte zápasu vystriedaný gólmanom Smirjaginom! Obdržal faul kolenom do hlavy od jedného z domácich útočiacich hráčov.

58:58
    Z ľavej strany tentokrát nekompromisne pálil Šinin, no jeho projektil skončil len tesne vedľa brány.

58:21
    Dmitrij Kazionov pálil spoza ľavého kruhu a jeho projektil napokon skončil zblokovaný len tesne vedľa Štěpánkovej svätyne.

57:34
    Šefer pálil spoza kruhov, no jeho delovka napokon skončila len tesne vedľa hosťujúcej brány.

56:38
    Hostia majú puk vo svojej moci a bez problémov udržujú výsledok vo svojom prospechu.

55:58
    Černov preveril pozornosť domáceho gólmana z veľkej vzdialenosti, no ochranca svätyne Jachin nemal s týmto pukom žiaden problém.

55:11
    Berdnikov sa po skvelej prihrávke spoza brány od Nikonceva dostal do zakončenia, no nedokázal prekonať pozorné betóny gólmana Jachina.

54:46
    Spoza kruhov nekompromisne pálil Lukin, no gólman Jachin na nepresné zakončenie reagovať nemusel.

53:58
    Hostia sa zatiaľ bez väčších problémov bránia aj vo štvorici. Berdnikov sa tentokrát snažil zaútočiť po pravom krídle, no neuspel.

53:13
    Tréner Severstalu naordinoval svojim zverencom taktiku príkladnej obrany, ktorá im v hre štyroch na štyroch zatiaľ vychádza.

52:48
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas!

52:48
    Čiarový rozhodcovia museli oddeľovať potýčku. Grigorjev a Urbom sa pustili do seba a obdržali po dve minúty za hrubosť.

52:42
    Na druhej strane sa do zakončenia dostal aktívny Kupcov, no jeho projektil smeroval len do Jachinovej lapačky.

52:21
    Na pravom krídle to tentokrát skúšal aj Trubačjov, no domáci gólman Hietanen ho od puku s prehľadom odstavil.

51:57
    Bučnevič sa osamotený predral až pred gólmana Jachina, no jeho prízemné zakončenie napokon minulo priestor domácej svätyne.

51:27
    Domáci ofenzívny tlak pokračuje. Z tesnej blízkosti tentokrát pálil Immonen, no gólman Štěpánek opäť skvele zakročil svojou lapačkou.

Góly a asistencie: 19. Immonen (Wolski), 21. Salminen (Hietanen, Wolski) – 5. Černov (Kagarlickij), 28. Šefer (Trubačjov), 41. Bučnevič (t.s.), 49. Kagarlickij

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (49. Jachin) – Hietanen, Chomickij, Blažijevskij, Malevič, Bernackij, Grigorjev, Osipov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kuľomin – Filatov, Drugov, Nokelainen – Iljin, Dm. Kazionov, De. Kazionov – Potapov
    Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (60. Smirjagin) – Šefer, Arzamascev, Urbom, Pyett, Stasenko, Šinin, Lukin, Antropov – Trubačjov, Stoľarov, Bučnevič – Kagarlickij, Ullström, Černov – Berdnikov, Nikoncev, Monachov – Kupcov, Kovyršin, Dedunov

Rozhodca: Alexej Belov, Ildar Safiullov – Alexej Maitak, Jevgenij Pronskich