Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavľ 4:3 (po pr.) | Riga – Dinamo Minsk 4:1 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Severstaľ Čerepovec
Piatok 14.11.2014, 17:00 • Nagorny concert and entertainment complex, Nižnij Novgorod • KHL

59:22
    Domáci Wolski obdržal za tento faul dve minúty kvalifikované ako nedovolené bránenie.

52:48
    Čiarový rozhodcovia museli oddeľovať potýčku. Grigorjev a Urbom sa pustili do seba a obdržali po dve minúty za hrubosť.

41:49
    Opäť sa bude vylučovať. Hosťujúci Trubačjov sa previnil jasným podrazením, po ktorom obdržal dve minúty.

36:23
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáca lavička obdržala dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, ktorý si odchádza odpykať Salminen.

28:36
    Presilová hra pre domáci tím. Hosťujúci Urbom obdržal dve minúty za hákovanie.

24:54
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre hostí. Domáci Denis Kazionov obdržal dve plus dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

22:57
    Presilová hra pre hostí. Bernackij si odpyká dvojminútový trest za držanie protihráča.

19:54
    Po tejto akcii obdržal hosťujúci Kagarlickij dve minúty za hákovanie.

16:38
    Na rad prichádza ďalšie vylúčenie. Tentokrát sa hákovaním previnil hosťujúci kapitán Andrej Šefer.

10:29
    Presilová hra pre hostí. Hosťujúci Berdnikov obdržal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

05:13
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Arzamascev.

01:27
    Avízované vylúčenie sa stáva skutočnosťou. Domáci Immonen sa previnil hákovaním, po ktorom obdržal dvojminútový trest.

Góly a asistencie: 19. Immonen (Wolski), 21. Salminen (Hietanen, Wolski) – 5. Černov (Kagarlickij), 28. Šefer (Trubačjov), 41. Bučnevič (t.s.), 49. Kagarlickij

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (49. Jachin) – Hietanen, Chomickij, Blažijevskij, Malevič, Bernackij, Grigorjev, Osipov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kuľomin – Filatov, Drugov, Nokelainen – Iljin, Dm. Kazionov, De. Kazionov – Potapov
    Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (60. Smirjagin) – Šefer, Arzamascev, Urbom, Pyett, Stasenko, Šinin, Lukin, Antropov – Trubačjov, Stoľarov, Bučnevič – Kagarlickij, Ullström, Černov – Berdnikov, Nikoncev, Monachov – Kupcov, Kovyršin, Dedunov

Rozhodca: Alexej Belov, Ildar Safiullov – Alexej Maitak, Jevgenij Pronskich