Lipt. Mikuláš – Prievidza 6:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 5:4 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Trnava 6:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 8:0 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 5:1 (kon.)
HC Topoľčany
5:4 (1:0, 1:1, 3:3)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 14.11.2014, 17:30 • Zimný štadión, Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:49:58)

59:21
    Topoľčany dali gól!
    Poriadna sprcha pre hosťujúcich Spišiakov prišla 39 sekúnd pred koncom zápasu a pravdepodobne o víťazný gól sa postaral LIBOR KÁČER! Asistenciu si pripisuje Jakub Fusek.

53:39
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hostia zabrali na plné obrátky a napokon dokázali včas vyrovnať gólom MATÚŠA LESKOVJANSKÉHO. Asistencie si pripisujú hráči Jozef Ištocy a Jozef Hrubý.

44:48
    Domáci JAKUB FUSEK vsietil v krátkom slede dva góly a strhol vedenia na stranu Topoľčian. Asistencie si pripisujú hráči Libor Káčer a Miloš Bystričan.

42:34
    Domáci nenechali na seba dlho čakať a už o 32 sekúnd neskôr vyrovnávajú zásluhou JAKUBA FUSEKA! Asistenciu si pripisuje Andrej Kutňanský.

42:02
    Hostia zabrali na plné obrátky a dostávajú sa do vedenia po góle VLADIMÍRA KLINGU! Asistencie si pripisujú hráči Boris Krempaský a Roman Ihnaťo.

40:58
    Hostia dokázali hneď v úvode tretej tretiny vyrovnať zásluhou MATÚŠA LESKOVJANSKÉHO. Asistencie si pripisujú hráči František Koky a Lukáš Vartovník.

40:01

40:00

36:59
    Na rad prichádza aj presilová hra pre hostí. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Káčer.

35:31
    Domáci však nenechali na seba dlho čakať a dostávajú sa do vedenia zásluhou PETRA HURTAJA! Asistencie si pripisujú hráči Nino Szalay a Peter Kopecký.

32:37
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúca lavička obdržala dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

30:38
    Hostia dokázali vyrovnať! O tento gól sa postaral ROMAN IHNAŤO. Bez asistencií.

20:01

20:00

18:05
    Domáci hokejisti sa dostávajú do vedenia! Úvodný gól vsietil v početnej výhode o dvoch mužov JAKUB FUSEK. Asistencie si pripisujú hráči Libor Káčer a Andrej Kutňanský.

17:48
    Domáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Domáci Vaic obdržal dve minúty za hákovanie a jeho kolega Gurčík dve minúty za krosček.

00:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Fusek (Káčer, Kutňanský), 36. Hurtaj (Szalay, Kopecký), 43. Fusek (Kutňanský), 45. Fusek (Káčer, Bystričan), 60. Káčer (Fusek) – 31. Ihnaťo, 41. Leskovjanský (Koky, Vartovník), 43. Klinga (Krempaský, Ihnaťo), 54. Leskovjanský (Ištocy, Hrubý)

HC Topoľčany: Račko – Bystričan, Kutňanský, Guričan, Kopecký, Chromý, Ozimák, Georgievský, Mrázik – Káčer, Hurtaj, Fusek – Szalay, Šťastný, Bosák – Záborský, Dobrý, Záhorský
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Rojkovič, Hrubý, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth, Kramár – Leskovjanský, Koky, Vartovník – Findura, Vaic, Smotrila – Ihnaťo, Klinga, Krempaský – Gonda, Ištocy

Rozhodca: Milan Adamec – Michal Drblík, Tomáš Gegáň