Nitra – Košice 3:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:3 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 9:3 (kon.)
Žilina – Zvolen 0:1 (kon.) | Skalica – Martin 4:5 (1:2 po s.n.)
MsHK Žilina
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HKM Zvolen
Piatok 14.11.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Josef Turek (tréner HKM Zvolen): Narazili sme na súpera s dobrou organizáciou hry. Bolo dôležité, že sme v prvej tretine neinkasovali. Rozhodlo to, že sme ubránili presilové hry, hrali sme skvele vzadu a famózne zachytal Marek Šimko. Rád by som svojim chlapcom poďakoval.

Peter Mikula (tréner MsHK Žilina): Niektorí naši hráči neboli mentálne prítomní na zápase a navyše sme boli v útoku sterilní, toto rozhodlo o dnešnom zápase. (19:57:46)

Po stretnutí vám prinesieme i názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.

V Žiline sa skončil zápas, Zvolen vyhráva 1:0. Ja vám ďakujem za pozornosť, želám krásny víkend a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň.

60:00

59:41
    Ale Žiline sa v tlaku vôbec nedarí.

59:29
    Cibuľa smeruje von z bránky!

59:23
    Hostia skúsene držia puk od svojej bránky.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, hrá sa v obrannom pásme Žiliny.

58:41
    Oddychový čas Žiliny sa skončil.

58:41
    Oddychový čas domácich.

58:41
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Andrej Podkonický, v rovnakom čase dostáva trest aj obranca Žiliny Juraj Ďurkech.

58:22
    Domáci v plnom počte.

57:48
    Neskutočná šanca Kristeka, dostal v oslabení skvelý puk pred Šimka od Procházku, no puk v prvom momente netrafil, v tom druhom ho Šimko vyrazil pravým betónom!

57:11
    Domáci sa silou mocou snažia usadiť v útočnom pásme, zatiaľ sa im to však nedarí.

56:46
    Po strele Bobčeka od modrej čiary vznikol chaos pred bránkou hostí, Šimko však puk videl a skryl ho do lapačky.