Nitra – Košice 3:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:3 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 9:3 (kon.)
Žilina – Zvolen 0:1 (kon.) | Skalica – Martin 4:5 (1:2 po s.n.)
MsHK Žilina
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HKM Zvolen
Piatok 14.11.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

58:41
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Andrej Podkonický, v rovnakom čase dostáva trest aj obranca Žiliny Juraj Ďurkech.

57:48
    Neskutočná šanca Kristeka, dostal v oslabení skvelý puk pred Šimka od Procházku, no puk v prvom momente netrafil, v tom druhom ho Šimko vyrazil pravým betónom!

56:40
    Novotný poslal puk medzi betóny Mareka Šimka, ten však stiahol roletu.

56:40
    Štěpán Novotný bol faulovaný v nájazde, uvidíme trestné strieľanie!

56:22
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Martin Krčula za sekanie.

52:25
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy dostáva Ján Ťavoda.

48:59
    Jakub Kubiš z ľavej strany ľahko nahodil puk na bránku hostí, ten prekĺzol popod lapačku Mareka Šimka a opečiatkoval ľavú tyč zvolenskej bránky.

47:38
    Zvolen dal gól!
    Po buly sa k puku na modrej čiare dostal PETER HRAŠKO a bombou príklepom nedal brankárovi Žiliny absolútne žiadnu šancu. Asistencie: Michal Chovan, Lukáš Jurík.

40:22
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jan Dresler za faul kolenom.

33:17
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Ján Ťavoda za hákovanie.

30:25
    Veľká šanca domácej Žiliny, Kanko sám pred Šimkom znovu neuspel!

23:35
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jaroslav Niník za podrazenie.

14:25
    Dobrá strela Milana Procházku, Šimko je však stále proti gólu vo svojej sieti.

14:07
    Vylúčenie Zvolen, Peter Hraško dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

11:20
    Veľká šanca Zvolena, Michal Chovan s Daliborom Bortňákom sa dostali do úniku, no druhý menovaný po parádnej prihrávke prestrelil bránku Žiliny.

10:20
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty za podrazenie dostáva Ján Ťavoda.

08:16
    Petr Kanko sa vrútil do pásme hostí po ľavej strane, jeho strela príklepom skončila na vyrážačke Mareka Šimka.

07:42
    V obrovskej šanci sa sám pred Šimkom ocitol útočník Jakub Drábek, ktorý však pozorného gólmana hostí neprekonal.