NY Rangers – Colorado 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Winnipeg 1:3 (kon.) | Montreal – Boston 5:1 (kon.)
Tampa Bay – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:3 (kon.)
Calgary – Arizona 5:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Nashville Predators
cz Piatok 14.11.2014, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

48:42
    První vyloučení ve třetí třetině, přesilovku si zahrají St. Louis Blues. Za držení totiž usedá na trestnou lavici James Neal.

39:40
    Před koncem třetiny vyloučení, opět. Dvě minuty za zdržování hry obdržel domácí hráč a autor prvního gólu T. J. Oshie.

33:16
    Přerušená hra po zákroku brankáře Allena. A hlavní arbitr opět káže, nyní posílá na desetiminutový osobní trest pykat domácího Ryana Reavese.

27:51
    Osobní tresty navíc inkasují za nesportovní chování James Neal (NSH) a Steve Ott (STL). Rozhodčí se rozhodně dnes nestydí vylučovat.

27:51
    Vylučování pokračuje, už třetí hráč Blues usedá na trestnou lavici. David Backes odsouzen rozhodčím na dvě minuty za vysokou hůl.

26:46
    Tak si to pojďme shrnout. Dvě minuty za hrubost dostává Eric Nystrom (NSH), na druhé straně stejný trest Shattenkirk (STL). Pětiminutové ohodnocení dostali Ryan Elis (NSH) a Vladimír Tarasenko (STL) za rvačku.

07:11
    Už třetí vyloučení během úvodní části, za nedovolené bránění pyká domácí hokejsta Joakim Lindstrom.

04:00
    Početní výhodu vyzkouší také tým Predatorů. Z domácí strany odjíždí pykat Ott za nedovolené bránění.

01:56
    Hned na začátku první třetiny mají domácí k dispozici přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává od rozhodčího Olli Jokinen.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 4. Oshie (Tarasenko, Lehtera), 13. Gunnarsson, 36. Tarasenko (Lehtera, Schwartz), 55. Stastny (Shattenkirk, Gunnarsson) – 14. Forsberg, 24. Weber (Forsberg, Josi), 40. Josi (Weber, Forsberg)

St. Louis Blues: Allen – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Jackman, Cole – Lindstrom, Stastny, Steen – Oshie, Berglund, Backes – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Reaves, Lapierre, Ott
    Nashville Predators: Rinne – Weber, Josi, Jones, Volčenkov, Elis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Cullen – Jokinen, Jarknrok, Bourque – Beck, Gaustad, Nystrom

Rozhodca: Pollock, Skilliter – Barton, Racicot

Diváci: 15 702