Rennes – Nice 0:3 (kon.) | Nancy – Lyon 0:3 (kon.) | Paríž – Valenciennes 1:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:1 (0:1)
Valenciennes FC
cz Nedeľa 05.05.2013, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats

90+4
    A ještě po skončení utkání dostává Zlatan Ibrahimovič žlutou kartu, neboť po odpískání konce utkání se vrhl na rozhodčí a činil jim za průběhu utkání, za řeči tak je potrestán žlutou kartou.

78
    Kévin Gameiro fauluje na levé straně pronikajícího Danice a dostává za tento faul žlutou kartu.

53
    Další žlutá karta pro hostujícího hráče, Lala fauluje také na vlastní polovině, také musí takto zastavovat rychlý protiútok soupeře.

51
    Gaetan Bong dostává žlutou kartu za faul na vlastní půli, domácí budou rozehrávat volný kop ze střední vzdálenosti.

43
    Nervózní závěr prvního poločasu a pozor – Thiago Silva si dovolil zastavit v pohybu hlavního sudího a dostává rovnou červenou kartu, což těžce nese v hledišti i David Beckham, který nevychází z údivu z tohoto rozhodnutí sudího Castra.

42
    Clément Chantôme zastavuje průnik soupeře nedovoleným faulem, dostává za to žlutou kartu.

35
    Ménez dostává žlutou kartu za faul na Lalu.

25
    Melikson byl tvrdě faulován van der Wielem, který "zatahuje ruční brzdu" a zastavuje rychlý brejk hostů. Dostává za to žlutou kartu.