Rennes – Nice 0:3 (kon.) | Nancy – Lyon 0:3 (kon.) | Paríž – Valenciennes 1:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:1 (0:1)
Valenciennes FC
cz Nedeľa 05.05.2013, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:42)

Dnešní utkání skončilo překvapivou remízou, PSG od 17. minuty prohrávalo a i přesto, že hrálo od 43. minuty pouze o deseti, dokázalo ještě vybojovat vyrovnávací gól a "urvat" remízu 1:1. Ač byly jistě ambice PSG v dnešním utkání vyšší, nakonec mohou být domácí hráči spokojeni alespoň s remízou. Šťastnější jsou i hosté, kteří jistě s bodem ze hřiště ligového lídra rozhodně nepočítali.

90+4
    A ještě po skončení utkání dostává Zlatan Ibrahimovič žlutou kartu, neboť po odpískání konce utkání se vrhl na rozhodčí a činil jim za průběhu utkání, za řeči tak je potrestán žlutou kartou.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení, sudí Castro nastavuje tři minuty.

90+2
    Pastore rozehrává volný kop z blízkosti středového kruhu, na polovině soupeře, ale obrna hostů odvrací.

90+1
    Obrana Valenciennes blokuje jednu střelu PSG za druhou.

90
    Běží poslední minuta, domácí se snaží o zvrat a o vstřelení vedoucího gólu, zatím marně.

89
    Matuidi s Pastorem nyní nedotáhli dobře "rozjetou" akci, hrají hosté.

88
    Lavezzi posílá centr na pravou stranu, tam hlavičkuje Ibrahimovič, který sklepává na střed vápna, ale tam není nikdo v modrém.

87
    A mohlo být opět neveselo v hledišti Parc des Princes, Dossevi, který před okamžikem přišel na hřiště, se dostává ke střele z hranice vápna PSG, skvělý zákrok Doucheze.

86
    Ale to pochopitelně hostům stačí, i bod ze hřiště velkého favorita by měl svou cenu.

85
    Hosté se dostávají k míči v blízkosti půlící čáry, ale postupně míč vrací zpět na vlastní polovinu.

84
    Hosté okamžitě reagují střídáním, na hrací plochu přichází Dossevi, který nahradí Danice.

83
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    A krátká přestávka prospěla hlavně fotbalistům PSG, ALEX hlavičkuje přesně, Rose ho nepokryl a domácí tak slaví první branku v utkání, díky které vyrovnávají stav na 1:1.

83
    Tlak domácího týmu začíná sílit, rohový kop z levé strany, ale rozhodčí ještě před jeho rozehráním přerušuje hru a domlouvá hráčům, bojujícím před Penneteauem.

82
    Lavezzi střílí tentokrát z levé strany, z hranice pokutového území, ale nepřesně, míč letí nad bránu.