Mallorca – Levante 1:1 (kon.) | Zaragoza – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 3:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:2 (kon.)
Real Zaragoza
3:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Nedeľa 05.05.2013, 17:00 • Estadio de la Romareda (Zaragoza) • Španielska LaLiga

Tento zápas nám napokon skončil 3:0. V druhom polčase ešte pridali za domácich góly Rodri a aj po druhý krát v zápase Apono. Pre domácich znamená toto víťazstvo veľmi veľa. V boji o záchranu sú tri body obrovskou vzpruhou. Hosťom táto prehra až tak nevadí, kedže sezónu už v podstate dohrávajú. Na dnes je to odo mňa všetko. Dočítania, niekedy opäť na onlajny.eu ! (18:54:41)

90+3
    Bežia posledné sekundy zápasu. Už sa pravdepodobne nič nestane a čoskoro príde koniec.

90+1
    Zaragoza dala gól! Domácim sa predsa len podarilo dať gól na 3:0. Cca z 30 metrov napriahol APONO a tvrdou ranou k tyči nedal brankárovi absolútne žiadnu šancu.

90+1
    Postiga mal obrovskú šancu na 3:0, no ani tú nedokázal využiť. Portugalčan si brankára pekne obišiel, no po tom, trafil len do tyčky.

90
    Nadstavovať sa budú štyri minúty.

89
    Hostia vystrelili na bránu, no Roberto si bez problémov dokázal poradiť.

89
    Hostia si vybojovali priamy kop z veľmi nebezpečnej vzdialenosti. Žeby sa im podarilo presadiť aspoň takýmto spôsobom ?

87
    Hostia sa snažia stále niečo vymyslieť a streliť aspoň čestný gól, no nevedia sa za žiadnu cenu presadiť.

86
    Posledné striedanie domáceho tímu. Ihrisko opúšťa Pinter a na jeho miesto naskakuje Romaric.

86
    Movilla vzápätí uvidel žltú kartu.

85
    Domáci mali k dispozícii rohový kop, ktorý rozohral Movilla, no žiadne nebezpečenstvo to pre bránu Vallecana neznamenalo.

84
    Hostia majú k dispozícii na dva góly už len pár minút, no myslím si, že malá kto verí, že by ešte hostia s týmto zápasom niečo urobili. Podľa mňa tomu neveria už ani oni sami.

83
    Domáci v pohode kombinujú na svojej polovici, nikam sa neponáhľajú a zápas už prakticky dohrávajú.

82
    Hosťujúce Vallecano malo k dispozícii rohový kop, no nič podstatné z neho vyťažiť nedokázali.

80
    Veľká šanca domácich na úplné rozhodnutie zápasu ostala nevyužitá ! Heldér Postiga bežal na Rubéna z uhlu sám, zakončil, no jeho strela minula tesne bránu !

78
    Pred sebou máme spolu s nadstaveným časom ešte niečo okolo pätnástich minút. Na gól u čakáme od začiatku prvého polčasu. Dočkáme sa ho ešte v tomto zápase ?

77
    Hostia si konečne dokázali vypracovať poriadnu gólovú šancu na prekonanie Roberta, za ktorého chrbát už aj dokonca loptu dostali, no za domáceho strážcu svätyne zasiahol na čiare jeden zo stopérov, ktorý loptu v ceste do brány zastavil.