Udinese – Sampdoria 3:1 (kon.) | Parma – Bergamo 2:0 (kon.) | Lazio – Bologna 6:0 (kon.)
CFC Janov – Pescara 4:1 (kon.) | Catania – Siena 3:0 (kon.) | AC Miláno – Turín 1:0 (kon.)
Juventus – Palermo 1:0 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
Lazio Rím
6:0 (4:0)
Bologna FC
cz Nedeľa 05.05.2013, 15:00 • Stadio Olimpico (Řím) • Talianska Seria A

Velká jízda Miroslava Kloseho, to byl dnešní zápas. Pět branek německého reprezentanta znamená vysoké vítězství domácího týmu 6:0 nad Bolognou. Mimo něj se gólově prosadil i Hernanes. Domácí přejeli soupeře jasným rozdílem, vítězí zaslouženě. Rozhodující pasáž pro zápas bylo rozpětí mezi 22. a 39. minutou, kdy se domácí prosadili čtyřikrát.

Pro dnešek je to vše, příště se opět těším na shledanou. (16:57:12)

90+2
    Guarente potrestán žlutou kartou.

90+1
    Nastaveny jsou dvě minuty.

90
    Bologna se snaží o čestný úspěch, Lazio ale brání celý zápas velmi dobře. Nyní mají hosté přeci jen k dispozici rohový kop.

87
    Utkání se už jen dohrává, Lazio dnes kráčí k vysokému vítězství, které zařídil, nyní už vystřídaný, Miroslav Klose.

84
    Christodoulopoulos se odhodlal ke střele, Marchetti ale v klidu zasahuje.

80
    Bologna poprvé v zápase dokáže delší dobu kombinovat na útočné, řekněme třetině hřiště, na rozdíl od domácích se ale nedokáží dostat do šancí.

78
    Rohový kop hostů nebezpečí nepřinesl.

76
    Střídání. Odejde Sergio Floccari a místo něj se na hřiště podívá Alvaro Gonzalez.

73
    Diamanti ale zamířil jen vedle.

72
    Hosté budou kopat volný přímý kop z cca 37 metrů.

68
    Miroslav Klose dnes vystřelil pětkrát na branku, bylo z toho pět branek. Domácí útočník opouští hrací plochu při standing ovation, které mu právem obstaraly domácí tribuny. Nahrazuje ho Louis Saha.

67
    Je tu roh pro hosty.

63
    Střídání (Lazio). Ze hřiště odešel Antonio Candreva a nahradil ho Bruno Pereirinha.

62
    Kone potrestán žlutou kartou.

62
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Další povedená akce z dílny domácího Lazia. Dva domácí útočníci dostali míč za obranu, ten se dostal až k MIROSLAVU KLOSEMU, který zvyšuje na 6:0! Domácí útočník dává svou 5. dnešní branku!!!

60
    Zápas mírně ztratil na tempu, o výsledku je už rozhodnuto. Je otázkou, co oba soupeři vymyslí do závěrečné třetiny utkání.

57
    Abero z Bologni potrestán žlutou kartou za faul na pronikajícího Kloseho.

55
    Druhá půle zatím ve stylu kralování domácího týmu, Lazio ani ve druhém poločase soupeři mnoho nedovoluje.