Samara – FK Dinamo Moskva 1:2 (kon.) | Perm – Lok. Moskva 2:4 (kon.) | FK Krasnodar – N.Novgorod 2:0 (kon.)
FK Krasnodar
2:0 (2:0)
FC Volga Nižný Novgorod
cz Nedeľa 05.05.2013, 16:30 • Stadion Kuban, Krasnodar • Ruská Premier Liga

Z ruské Premier League je to ode mě vše. S přáním příjemného zbytku víkendu a úspěšného vstupu do nového týdne se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (18:30:14)

Krasnodar byl v celém průběhu zápasu lepším týmem a zásluhou gólů Sergeye Petrova a Isaela da Silvy z prvního poločasu poráží na domácím hřišti Volgu Novgorod. Největší šanci hostů měl ve druhém poločase na kopačce střídající Koudriashov, který orazítkoval z volného přímého kopu břevno. V samotném závěru zápasu byl ještě vyloučen domácí Konate, to už ale na výsledku nic nezměnilo. Krasnodar 2 Volga Novgorod 0.

90+4
    Je tomu tak, v dnešním zápase se už nic nestane.

90+3
    Vypadá to vypadá, že v dnešním zápase se už ničeho nedočkáme.

90+2
    Dmitri Polyanin rozehrál standardní situaci, hosté se ale do zakončení nedostali.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Střídající Konate předvedl nesmyslný zákrok, za který uviděl červenou kartu!

89
    V závěru zápasu je vidět frustrace hostujících hráčů, kteří se dopustili dalšího faulu.

88
    Další faul hostů. Tentokrát byl faulovaný Adolphe Teikeu.

87
    Koudriashov se dopustil faulu a Adolphe Teikeu mohl v klidu rozehrát.

86
    STŘELY NA BRÁNU: Krasnodar 14 Volga Novgorod 2

85
    STŘELY CELKEM: Krasnodar 16 Volga Novgorod 5

84
    Střídající Koman se také dostal ke střele, jeho pokus byl ale nepřesný.

83
    Nechybělo mnoho a domácí mohli vést již o tři góly.

82
    Joaozinho se ocitl ve velmi slibné šanci, jenže jeho následná střela zamířila těsně vedle levého horního rohu!

81
    Krasnodar připravil poslední střídání. Hřiště opustil kapitán Abreu, kterého nahradil na závěrečných devět minut Koman.

79
    Joaozinho dorazil míč do odkryté brány a už se běžel radovat z gólu, jenže pomezní rozhodčí odmával ofsajd.