Rennes – Nice 0:3 (kon.) | Nancy – Lyon 0:3 (kon.) | Paríž – Valenciennes 1:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
0:3 (0:0)
Olympique Lyon
cz Nedeľa 05.05.2013, 17:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:51:34)

Dnešní utkání skončilo spravedlivým výsledkem. Lyon od úvodních minut na hřišti dominoval a domácí fanoušci se tak musí vyrovnat s drtivou domácí porážkou 0:3. Hlavním strůjcem vítězství hostů byl skvělý Gomis, který přišel až do druhého poločasu, kdy nahradil Lisandra Lópeze a byl to povedený tah! Gomis hned ve 48. minutě dostal hosty do vedení a v předposlední minutě nakonec pečetil svou druhou brankou vítězství Lyonu.

90+3
    Obrana Lyonu odvrací volný kop z pravé strany, odkop od brány.

90+2
    Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, Nancy kombinují na polovině Lyonu.

90+1
    Roh rozehrán na krátko, ale bez úspěchu, Gregorini bude vykopávat.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, hosté budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany.

89
    Lyon právě vstřelil branku!
    To byla lahůdka v podání BAFÉTIMBI GOMISE, který opět dokázal, že je technicky mimořádně vybaven, obtočil se kolem Puygreniera, dostal se před Gregoriniho, kterého lehkým lobem překonává a dává pojistku na vítězství Lyonu.

88
    Hosté také naposledy střídají, Greniera nahradí Steed Malbranque.

87
    Nancy mělo k dispozici volný kop z levé strany, ale domácí z něho nic nevytěžili, domácí kouč Patrick Gabriel jen bezmocně rozpažil.

86
    Žlutá karta pro Koného, který fauluje na vlastní polovině Moukandja.

85
    Nancy naposledy střídají, Hammar nahradí Alo´o Efouloa.

84
    Gonalons nyní ošetřován, nasbíral cenné vteřiny.

83
    Dlouhý nákop z pravé strany do pokutového území Lyonu, ale obrana hostů odvrací.

82
    Tečovaná střela Koného končí v náruči Lopese, dobrý zákrok!

80
    Lyon měl k dispozici rohový kop, po kterém hosté rozehráli výtečnou kombinaci, na jejímž konci je přesná střela YOANNA GOURCUFFA, která zaplula do sítě a hosté vedou o dva góly!

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté stále drží jednobrankové vedení.

78
    Dvojí střídání, hosté stahují ze hry Benziu, který odehrál dobrý zápas, nahradí ho Ferri.
    Domácí střídají Bakara, který před pár okamžiky neproměnil dobrou šanci, nahradí ho Jeff Louis.

76
    Rohový kop pro Nancy, z "první" se do míče opírá Bakar, ale povedená střela letí těsně vedle, to byla šance jako hrom!

75
    A naopak, Lyon velice často podniká rychlé brejky a jeden z nich nyní mohl zakončit Benzia, míč po střele z levé strany letí těsně vedle vzdálenější tyče.