Amsterdam – Willem II 5:0 (kon.) | Den Haag – Feyenoord 2:0 (kon.) | Eindhoven – Nijmegen 4:2 (kon.)
Waalwijk – Arnhem 3:2 (kon.) | Alkmaar – Zwolle 4:0 (kon.) | Venlo – Groningen 0:0 (kon.)
Heerenveen – Utrecht 2:4 (kon.) | Heracles – Twente 1:1 (kon.) | Breda – Kerkrade 5:3 (kon.)
Heracles Almelo
1:1 (1:1)
FC Twente
cz Nedeľa 05.05.2013, 12:30 • Polman Stadion - Almelo • Holandská Eredivisie

Dnešní zápas končí spravedlivou remízou 1:1, když ani jeden z týmů nebyl lepší a dělení bodů je tedy zasloužené. Do vedení šli v 7. minutě fotbalisté Heraclesu, když se prosadil Bruns. Twente ale dokázalo ještě v prvním poločase vyrovnat, když se ve 27. minutě trefil Fer. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužité a tak už diváci další branku neviděli.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek nedělního dne. (14:24:32)

90+2
    Twente kombinuje s míčem na útočné polovině, ale nemůže se dostat ke střele.

90+1
    Domácí měli možnost zahrávat volný kop, který ale v branku proměnit nedokázali.

90
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 2 minuty.

88
    Domácí z rohového kopu branku neohrozili.

87
    Na druhé straně se v palebné pozici ocitl Everton, ale jeho střelu z velkého vápna vyrazil Plattel na rohový kop.

86
    Twente mohl jít do vedení! Tadič z pravé strany našel ve vápně volného Holschera, který pohotovou střelou těsně minul.

85
    Pelupessy ve velké šanci, Van Loo jeho střelu kryje.

83
    Pro změnu v útoku hráči hostujícího týmu.

82
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Paljic, přichází Gouriye.

80
    Blíží se konec utkání, ani to nevede ke tvoření šancí.

79
    Heracles má momentálně více ze hry než jeho soupeř.

78
    Odkop od branky domácích skončil na kopačkách hostů, ti zakládají postupný útok.