Anderlecht – Liége 2:0 (kon.) | Brugge – Lokeren 2:1 (kon.)
Club Bruggy KV
2:1 (1:1)
Sporting Lokeren
cz Nedeľa 05.05.2013, 18:00 • Jan Breydelstadion, Brugge • Belgická Jupiler Pro League

Skončil nám velmi zajímavý zápas, ve kterém jsme viděli celkem tři branky. Lokeren vstřelil branku jako první a Lestienne z domácího celku těsně před koncem prvního poločasu vyrovnal. Ve druhém poločase byli lepší domácí a po zásluze se ujali vedení a dotáhli zápas do vítězného konce. Ode mne je to vše, přeji Vám hezký zbytek večera a při dalším online přenosu opět na počtenou! (19:58:16)

90+2
    Zřejmě do poslední šance se řítil Bacca, který v dnešním zápase nebyl moc vidět, ale jeho tažení na bránu Lokerenu bylo neúspěšné.

90
    K druhému dějství dnešního zápasu se přidají tři minuty, ve kterých se hráči Lokerenu mohou pokusit o vyrovnání.

89
    Za chvíli nám rozhodčí oznámí, o kolik minut se protáhne druhý poločas.

87
    Ke konci druhého poločasu dostává žlutou kartu Taravel, který si ji zasloužil za svůj faul na soupeře.

86
    Bruggy chtějí ještě navýšit vedení, naopak Lokeren chce vyrovnat a vývoj zápasu převzít na svoji stranu.

84
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Lestienne, přichází Trickovski.

82
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Víctor Vázquez, přichází Mechele.

80
    Startuje nám posledních deset minut základní hrací doby, ve kterých se může rozhodnout o konečném vítězi tohoto duelu.

78
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Domácí hráči se dostávají do jednobrankového vedení! Fanoušci bouří, hráči oslavují skvělou branku, která padla zpoza hranice pokutového území. Byl to REFAELOV, který se trefil přesně k tyči a poslal tak svůj tým do vedení!

75
    Hosté z Lokerenu si zahrají rohový kop, který mohou využít gólově. – To se však nestává a míč se přesouvá společně s hráči k bráně Laziće.

74
    Harbaoui v další pozici ke střele! Tentokráte střela byla prudká a dostatečně rychlá, jenže o pár centimetrů křivá.

73
    Harbaoui ve vynikající pozici skórovat, jenže v poslední chvíli mu sjel míč po noze a trefil jej nečistě. Lazić v klidu chytá a vyhazuje na druhou stranu.

71
    Lokeren se dostal do mírnějšího tlaku a Bruggy si teď mohou dělat na polovině hostů co chtějí. Vše ale přerušuje ofsajd a hvizd sudího Wouterse.

70
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Mokulu Tembe, přichází Dutra.

68
    Hra pokračuje plynule, v rychlejším tempu, šance vidíme na obou stranách, ale bohužel bez gólového vyjádření.

66
    Zajímavé zakončení provedl útočník Lokerenu, kterému chyběl kousek a překonal by brankáře Kujoviće!

65
    Hráči se střídají na míči celkem často, Bruggy přebírají míč od rozjetého Lokerenu a snaží se prokopat až k pokutovému území, odkud by vyslali nebezpečnou střelu.

63
    Na začátku třiašedesáté minuty se hra otáčí a ženou se vpřed hráči hostí, kteří kličkují mezi hráči Brugg. Konečný centr na bránu se jim ale vůbec nepovedl.