Udinese – Sampdoria 3:1 (kon.) | Parma – Bergamo 2:0 (kon.) | Lazio – Bologna 6:0 (kon.)
CFC Janov – Pescara 4:1 (kon.) | Catania – Siena 3:0 (kon.) | AC Miláno – Turín 1:0 (kon.)
Juventus – Palermo 1:0 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
FC Parma
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
cz Nedeľa 05.05.2013, 15:00 • Ennio Tardini (Parma) • Talianska Seria A

V zápase byla po celých 90 minut lepším týmem domácí Parma, která díky dvěma trefém zaslouženě v tomto utkání vítězí. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (16:55:14)

90+1
    Parma naposledy střídá, ze hřiště odešel Jonathan Biabiany, nahradil ho Filippo Boniperti.

89
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro domácí obranu žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

88
    Atalanta bude zahrávat rohový kop.

87
    Hostující Denis se zapomněl za obránci, jeho postup na bránu však zastavil odpískaný ofsajd.

85
    Domácí Strasser krásně zavezl míč až do vápna hostů. Jeho následný centr však nenašel vůbec nikoho ze spoluhráčů.

83
    Atalanta se nyní snaží ještě zvýšit svojí útočnou snahu, hráči chtějí za každou cenu získat alespoň bod.

81
    Hráči Atalanty předvedli dost nepřesnou rozehrávku, umožnili tak soupeři vytvořit rychlý protiútok.

78
    Hostující Maxi Moralez se dostal do zakončení, jeho střelu ale pokryla dobře postavená obrana soupeře.

76
    Parma střídá, odchází Alvaro Ampuero, místo něj se na hřiště podívá Rodney Strasser.

76
    Parma střídá, odejde Ishak Belfodil, místo něj si zahraje Aleandro Rosi.

74
    Hra na obou stranách je posledních pár minut plná nepřesností, hráčům se nedaří nahrávky.

72
    Atalanta naposledy střídá, odejde Luca Cigarini, příjde Carlos Carmona.

69
    Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách hostující hráči.

67
    Střela z přímého kopu skončila pouze na zdi.

66
    Po faulu domácího Lucarelliho bude Atalanta kopat přímý kop.

64
    Hráči Atalanty se nyní pokouší dostat se do střelecké pozice, domácí obrana je však velmi pozorná, nedává hráčům soupeře příliš prostoru.

61
    Atalanta střídá, odejde Michele Ferri, místo něj se na hřiště podívá Giuseppe De Luca.