1:3 (1:1)
Rapid Viedeň
cz Nedeľa 05.05.2013, 16:00 • UPC-Arena, Graz • Rakúska Bundesliga

To je pro dnešek z rakouské Bundesligy vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:56:46)

Ten přišel právě teď a je tak za námi utkání, ve kterém hosté z Vídně přehráli Graz v poměru 3:1. Po remízové první půli to byl právě Rapid, který hrál aktivnější fotbal a po zásluze se v 66. minutě dostal do vedení po gólu Sonnleitnera. Už za další čtyři minuty mohl z penalty vyrovnat Sukuta-Pasu, jenže jeho špatně umístěná střela byla pro Novotu pochoutkou. A když hosté přežili pokus o tlak, v nastaveném čase udeřili Starklem potřetí a definitivné tak rozhodli o své zasloužené výhře.

90+3
    Rohový kop hostů, ale Burgstaller s Grozurkem ho rozehrají nakrátko a budou čekat na závěrečný hvizd.

90+3
    Fanoušci hostů hlasitě oslavují výhru, zatímco ti domácí už zhusta opouští svá místa.

90+2
    Rapid právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Nádherné sólo přes tři protihráče předvedl DOMINIK STARKL a zvítězil i nad gólmanem Focherem, kterému poslal míč přesně pod břevno!

90
    Ještě jedna žlutá karta, dostal ji hostující Lukas Grozurek.

90
    Střela Szabicse z cca 25 metrů nemohla Novotu ohrozit. Ten ji pohodlně chytil a rozehrál na své spoluhráče.

89
    Okotie sice dokázal vybojovat míč u rohového praporku, k centru se už však nedostal.

87
    Po faulu na Grozurka dostal domácí Martin Ehrenreich žlutou kartu.

86
    Rapid docela v klidu kontroluje závěr zápasu a prakticky nepouští Graz před Novotu.

84
    Poslední změna v dresu Rapidu, z trávníku za potlesku hostujících fanouśků odchází Deni Alar a přepouští místo Dominiku Starklovi.

83
    Hosté mohli dát na své vedení razítko, jenže Alar prováhal nejlepší moment na střelu a Burgstaller pálil vysoko nad...

82
    Z hlediště se začíná ozývat pískot, domácím se totiž nedaří přechod do útoku, Novota je prakticky bez práce.

80
    Série střídání pokračuje, domácí Andreas Hölzl má odehráno a zbývající minuty budou patřit Rubinu Okotiemu.

78
    Domácí sice začínají stupňovat své úsilí při honbě za vyrovnávací brankou, zatím je vše ale pouze v rovině nepřesných centrů.

76
    Další změna v hostujícím dresu, Marcela Sabitzera nahradil Dominik Wydra.

74
    Žlutou kartu za faul spatřil hostující Marcel Sabitzer.

73
    Hosté střídají, místo Branka Boškoviće nastupuje Stefan Kulovitz.

70
    K penalté se postavil Sukuta-Pasu, jenže nedokázal umístit svou střelu a Novota mu ji vcelku s přehledem chytil!