Mallorca – Levante 1:1 (kon.) | Zaragoza – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 3:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:2 (kon.)
FC Barcelona
4:2 (1:2)
Real Betis
Nedeľa 05.05.2013, 21:00Španielska LaLiga

A máme za sebou koniec zápasu. Treba povedať, že sme mohli sledovať veľmi zaujímavý duel. Druhý polčas sa už niesol len v réžii Barcelony, ktorá dvoma gólmi otočila vývoj zápasu. Rozhodol faktor Messi, ten prišiel na ihrisko a po chvíli poslal po štandartke svoj tím do vedenia a po 10 minútach pečatil na 4:2 Ja sa s Vami lúčim a prajém pekný zbytok večera. (23:01:00)

90+3
    Rohový kop Messiho už obrana Betisu postrážila.

90+2
    Messi ešte mohol zakončiť hattrick ! Po otočke Iniestu predviedol individuálnu akciu, vyškolil obrancov súpera, ale gólu zabránil skvelým zákrokom Adrián.

90+1
    Domáci už hrajú bago a čakajú na koniec zápasu.

90
    Clos Goméz nadstavuje tri minúty.

89
    Zápas sa v pokoji už len dohráva.

87
    Striedanie Barcelony. Ihrisko opustil Song a prišiel Busquets.

86
    Barca kontroluje hru po kombinácii Song, Piqué a Iniesta, zakončoval opäť Messi.

86
    Tento roh si zadáci Betisu v pokoji postrážili.

85
    Zrazená strela Tella znamená rohový kop číslo tri v krátko slede.

85
    Messi sa pokúšal zakončiť na prednej tyči, ale obrana hostí si ho bez problémov postrážila.

84
    Po rohu Alvesa budú zahrávať domáci ďalší roh.

83
    Messi nebol v ofsajde a tak sa ocitol vo veľkej šanci, jeho pas však zablokovala obrana hostí.

83
    Iniesta s Xavim krásne kombinujú. Camp Nou tlieska.

81
    Hráči Seville sa ešte snažia aj niečo v útoku vymyslieť, ale v ofsajde bol opäť Castro.

80
    V ofsajde bol prichytený Pabón.

79
    Striedanie Barcelony. Ihrisko opúšťa Sánchez a nahradil ho Thiago.

79
    Na ihrisku sa nič nemení. Barcelona kombinuje, dnešný zápas už zrejme ukontroluje.