CSKA Moskva – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Machačkala – Samara 1:1 (kon.) | Groznyj – Kazaň 0:0 (kon.)
Zenit – Saransk 1:0 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (0:0)
FC Krídla Sovietov Samara
cz Nedeľa 17.03.2013, 12:45 • Anzhi Arena, Machačkala • Ruská Premier Liga

90+4
    Po dlouhém autu zkoušel nůžky Achmedov, jenže pouze trefil Josepha-Reinetteho, a tak vidí žlutou kartu.

89
    Brankář hostů Veremko si za své neustálé zdržování hry ve druhém poločase připisuje žlutou kartu.

36
    A následně logicky i kartu barvy červené. Samara tedy od 36. minuty hraje v desíti mužích za červenou kartu Amisulašviliho.

36
    Jenže o pár vteřin později tu máme dost možná klíčový moment dnešního střetnutí. Amisulašvili ostře zajel do domácího kapitána Samuela Eto'a, a tak vidí druhou žlutou kartu.

18
    Na hranici pokutového území hostí je Smolov ostře faulován Amisulašvilim, a tak vidíme první žlutou kartu utkání.