Breda – Willem II 4:0 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 2:1 (kon.) | Alkmaar – Amsterdam 2:3 (kon.)
Groningen – Twente 0:3 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (1:0)
FC Utrecht
cz Nedeľa 17.03.2013, 14:30 • De Kuip, Rotterdam • Holandská Eredivisie

Do druhého poločasu vstoupili hosté lépe a vytvořili si několik slibných možností. Za několik minut však Feyenoord opět dominoval zápasu. V 59. minutě udělal obrovskou hrubku domácí de Vrij, kterou využil Van der Gun, ovšem za necelé dvě minuty Rotterdam opět odpověděl a tato trefa z kopačky Janmaata byla rozhodující. Stav utkání 2:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 52%/48%.
    Střely na bránu: 14/3.
    Rohové kopy: 9/0.
    Fauly: 16/18.
    Žluté karty: 3/2. (16:24:47)

90+3
    Feyenoord kontroluje hru na útočné polovině, kde nepouští soupeře k míči.

90+2
    Po dlouhém centru na hrot si pomáhá nedovoleným útočným zákrokem hostující de Kogel.

90+1
    Domácím se daří držet míč daleko od vlastní brány.

90
    Hlavní rozhodčí dnešního klání nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu v druhé části zápasu.

89
    Nebezpečný centr hostujícího Duplana, který z hráčů před Mulderem nikdo nezasáhl.

88
    Utrecht se postupným útokem dostává před vápno rivala.

87
    Na protější straně se neprosadil v souboji jeden na jednoho Duplan a hosté budou muset začít až od vlastní šestnáctky.

87
    Nepřesný pas Janmaata přímo do rukavic hostujícího brankáře.

86
    Feyenoord opět dostává hru na svoji útočnou polovinu, klasicky po své pravé straně.

85
    Po delší době zahrozili také hosté. Kali napřáhl z větší vzdálenosti a jeho razantní rána prosvištěla vedle pravé tyče Mulderovy svatyně.

83
    Pellè se neprotlačil k hlavičce, rodící protiútok zastaven již na půlící čáře. Rotterdam nepouští soupeře z jeho poloviny.

82
    Domácí Pellè se dostával po centru Janmaata z pravé strany do zakončení. Jeho pokus sražený na rohový kop.

81
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Vilhena, přichází Vormer.

80
    Feyenoord stále pozorně brání ofenzivní útoky soupeře, které likviduje již v počátcích - de Kogel v postavení mimo hru.

79
    Van der Gunovi odpískán útočný faul při jednom z vyhraných vzdušných soubojů.

78
    Utrechtu se stále nedaří dostat soupeře pod tlak, ten využívá častých přerušení hry.

76
    Právě střídající Verhoek se uvolnil na pravém křídle, odkud hledal svým pasem na hranici vápna Pellèho, jehož ránu zblokoval jeden z bránících hráčů soupeře.

75
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Boëtius, přichází Verhoek.