Malaga – Espanyol 0:2 (kon.) | Sevilla – Zaragoza 4:0 (kon.) | Osasuna – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Barcelona – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Granada – Levante 1:1 (kon.)
Osasuna Pamplona
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
Nedeľa 17.03.2013, 19:00 • Estadio El Sadar • Španielska LaLiga

Stretnutie španielskej La ligy medzi Osasunou Pamplona a Atléticom Madrid skončilo víťazstvom favorizovaných hostí. Tých poslal v prvom polčase do vedenia Diego Costa a ten istý hráč im v druhom polčase zabezpečil aj upevnenie vedenia, ktoré už vo zvyšnom priebehu hostia s prehľadom kontrolovali. Domáci sa snažili, tvorili, kombinovali, no na ich strane citeľne chýbal nejaký hráč v poslednej tretine ihriska, ktorý by zakončil alebo vymyslel peknú prihrávku pre spoluhráčov. S konštatovaním, že Atlético znížilo stratu na Real Madrid, ktorý sa nachádza na treťom mieste, na jeden bod sa s Vami lúči Michal Bakoš. Pekný zvyšok večera. (20:52:55)

90+2
    Hosita si v pohode kontrolujú svoje vedenie a čakajú na záverečný hvizd.

90+1
    Hlavný arbiter zápasu Peréz pridal k riadnej hracej dobe ešte tri minútky.

90
    V závere zápasu si ešte do štatistík zapíšeme žltú kartu hosťujúceho Gabiho.

90
    Pre Atlético Madrid je tu teraz akási séria rohových kopov. Ďalší vybojoval pre svoj tím striedajúci Rodriguéz.

89
    Ďalší roh kopali hostia z druhej strany, no ani po ňom sa nedokázali presadiť strelecky. Mrzieť ich to však nemusí.

88
    Roh bol rozohratý nakrátko, do šance sa dostal Rodriguéz, no brankára Fernandéza nedokázal prekonať.

87
    Center Falcaa na Rodrigéza bol odvrátený do bezpečia. Nasledovať bude rohový kop v prospech futbalistov z Madridu.

86
    Hosťujúci kouč pripravil striedanie. Ihrisko opúšťa Arda Turan, ktorého do záveru zápasu nahradil Rodriguéz.

86
    ...Preťažený center nedokázal v pokutovom území nikto usmerniť do brány.

85
    Priamy kop pre domáci celok...

84
    Na druhej strane skúšal strelecké šťastie Oier, no bez výsledku.

83
    Falcaovi dnes nie je pravdepodobne súdené rozvlniť sieť. Kanonier to teraz skúšal z väčšej vzdialenosti, no strela išla veľmi vysoko nad.

82
    Tečovaná strela z dielne domáceho celku narobila Courtoisovi menšie problémy, no nakoniec si tento mladý brankár, ktorý je v Atléticu na hosťovaní z londýnskej Chelsea dokázal poradiť.

81
    Domáci majú k loptu vo svojom držaní, no v rozhodujúcej fáze sa nedokážu presadiť.

80
    Posledné striedanie domáceho celku v dnešnom zápase. Dnešný zápas nedohrá Damia, ktorého nahradí Llorente.

79
    Neviem po koľkýkrát v dnešnom zápase už domáci mali k dispozícii roh. Ani z tohto mráčka však nezapršalo.

77
    Individuálne to skúšal Armenteros, no nič z toho. Domácich akciu sú bezzubé, bez nápadu.