Beira-Mar – Nacional 2:2 (kon.) | Praia – Coimbra 2:0 (kon.) | Rio Ave – Moreirense 0:1 (kon.)
Marítimo – Porto 1:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:4 (kon.)
S. C. Beira-Mar
2:2 (1:0)
CD Nacional
cz Nedeľa 17.03.2013, 17:00 • Estádio Municipal de Aveiro • Primeira Liga

Zápas končí zaslouženou remízou 2:2, oba soupeři berou po jednom bodu. O branky se postarali Ribeiro a Camará za domácí, za Nacional se dvakrát trefil Costa. Hostům se podařilo vyrovnat i přes vyloučení Morena v 73. minutě. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (18:53:03)

90+1
    Marcal ještě v závěru stíhá dostat žlutou kartu.

90
    V Portugalsku už běží nastavení, vše nasvědčuje remíze.

89
    Petrolina také odchází, je nahrazen Batatinhou.

89
    Camará odchází, je nahrazen Balboou.

87
    Zápas směřuje ke svému konci, dokáže někdo zvrátit zápas na svou stranu? Stihne Costa hattrick?

83
    Domácí jsou hodně opařeni, dostali gól od oslabeného soupeře, který se příliš nedostával do šancí.

79
    Nacional právě vstřelil branku!
    MATEUS DA COSTA dává svůj druhý gól v utkání a hosté i v deseti dokázali přečíslit domácí a nakonec i překonat Rega v brance!

76
    Hosté ale i přes hru v oslabení zápas nevzdávají a kombinují na útočné polovině.

73
    Moreno dostává červenou kartu a výrazně tak oslabuje šance Nacionalu na srovnání skóre v závěru utkání, což zhruba znamená v příštích dvaceti minutách.

71
    Ani přímý kop, ani rohový kop teď nepřinesly šance pro CD Nacional.

67
    Moreiru na straně Beiry nahrazuje Costa.

66
    Druhý vstřelený gól na straně domácí Beiry-Mar přidal domácím hráčům na síle a sebevědomí, hosté pod tlakem. Dočkáme se čtvrté branky v utkání?

62
    Odejde Dani Abalo a místo něj si zahraje Serginho.

61
    Beira-Mar právě vstřelil branku!
    Domácí se ale podruhé v utkání prosazují po chybě v obraně hostů, za záda Gottardiho se trefuje přesným zakončením ABEL CAMARÁ!

60
    Oba soupeři se po srovnání trochu zatáhli, jistěji ale působí ve druhé půli spíše hosté. To dokazuje i pohledná klička Marcala.

55
    A je srovnáno! Statistika nelže, nelžu ani já - hosté vstoupili do druhé půle aktivně a nyní přichází srovnání. MATEUS DA COSTA, Angolan v dresu CD, srovnává na 1:1, prosadil se po pohledné rychle zkombinované útočné akci hostů.