Beira-Mar – Nacional 2:2 (kon.) | Praia – Coimbra 2:0 (kon.) | Rio Ave – Moreirense 0:1 (kon.)
Marítimo – Porto 1:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:4 (kon.)
CS Marítimo
1:1 (1:1)
FC Porto
cz Nedeľa 17.03.2013, 19:00 • Estádio dos Barreiros • Primeira Liga

Rozhodčí João Carlos Santos Capela ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 1:1. Obě branky padly v prvním poločase. Ve třicáté čtvrté minutě poslal Rodríguez do vedení Porto a o čtyři minuty později vyrovnal na 1:1 Suk. Ve druhém poločase hosté zahrávali pokutový kop, ale Martínez jej nedokázal proměnit, protože brankář Salin výtečně vystihl směr a střelecký pokus zlikvidoval. Porto bylo aktivnějším celkem, ale to bohužel nestačilo. Oba celky si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:08:51)

90+4
    Danilo si vzal volný přímý kop na starost, ale jeho střelecký pokus skončil vysoko nad brankou.

90+3
    Porto bude zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Hosté se prezentovali nepřesnou přihrávkou a přišli o balon. Následuje autové vhazování pro domácí tým.

90
    Rozhodčí přidává dlouhých pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Nepřesnou střelou se prezentovali hosté.

89
    V blízkosti středového kruhu se s balonem pohybuje Porto.

88
    Zraněný Héldon nemůže pokračovat ve hře, a tak místo něj přichází Kukula.

88
    Héldon je odnášen na nosítkách.

87
    Na hrací ploše zůstal ležet Héldon, který vypadá, že snad nebude moci pokračovat ve hře.

85
    Marítimo se ubránilo a získalo autové vhazování.

84
    Porto rozehrálo volný přímý kop nakrátko a přesunulo se na útočnou polovinu.

84
    Sudí hráče uklidnil a pokračuje se ve hře.

84
    Rúben Ferreira vyfasoval žlutou kartu.

83
    Faulovaný byl Martínez a na hřišti se strhla rvačka.

82
    Hosté se před touto standardní situací ubránili.

82
    Suk mohl poslat Marítimo do vedení, ale z bezprostřední blízkosti se ke střele nakonec nedostal, protože Mangala předvedl excelentní skluz a čistě balon odehrál na rohový kop.