Nancy – Nice 1:0 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Paríž 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:2)
Paríž Saint-Germain
cz Nedeľa 17.03.2013, 21:00Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji vám úspěšný vstup do nového pracovního týdne. (22:57:46)

Zápas je u konce. Hosté nedokázali udržet slibné vedení 2:0 z úvodu zápasu, domácí se nakonec postarali o dělbu bodů, nejspíše hodnocenou.
    Kapitolou samotnou zůstává výkon sudího Gautiera, který dnes velmi velkoryse věnoval penaltu hostujícímu PSG, na druhou stranu neodpískal faul před vyrovnávacím gólem Saint-Étienne. Nedá se tedy říci, že by někomu nadržoval.

90+4
    Beckhamův centr byl odvrácen Hamoumem na roh.

90+3
    Po chybě Bayala budou hosté zahrávat přímý kop z pětadvaceti metrů. nejspíš poslední možnost v zápase ohrozit bránu soupeře.

90
    Sudí nastaví tři minuty.

90
    Matuidi neudržel nervy na uzdě a vykřikl cosi směrem k rozhodčímu, ihned vidí žlutou kartu. Kritizoval neodpískanou hru rukou. Na obranu hostujícího útočníka se však nejednalo o první nesprávné rozhodnutí sudího Gauitera.

88
    PSG zahrávalo přímý kop z pětadvaceti metrů, brankou to ale neskončilo. Po ráně Beckhama končí míč těsně nad břevnem domácí branky.

87
    Thiago Silva pod tlakem odvrací nebezpečí a posílá míč mimo zámezí. Toho se však zmocnil ještě domácí Cohade, jeho pumelenice ale končí na připraveném Siriguovi. Závěr je z obou stran poměrně nervózní, nikdo nechce udělat chybu.

84
    Hosté se snaží o rychlý protiútok, míč se jim však od kopaček odráží mimo.

83
    AS Saint-Étienne pokračuje v aktivní hře. Aubameyang adresoval z pravé strany centr na Hamoumu, toho však v hlavičkovém souboji předčil Thiago Silva. Tohle nebezpečí pro PSG je zažehnáno.

80
    Hamouma brzdil nebezpečně unikajícího Pastoreho, po právu vidí žlutou kartu.

79
    Ghoulam se vymotal z obležení hráčů PSG a dokázal odcentrovat. Jeho balon ale pokryla bez sebemenších problémů hostující obrana.

77
    Aubameyang pálí z třiceti metrů, jeho pokus opět míří vysoko nad. Dnes již snad potřetí.

77
    Střídají i domácí a to opět post za post. Přichází Ghoulam, který zabere místo po odcházejícím Brisonovi.

76
    Hostující Lavezzi přenechá své místo náhradníkovi Gameirovi.

72
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Domácí se nakonec dočkávají a ze své převahy ve druhé půli vyrovnávají skóre utkání. FRANCOIS CLERC se prosazuje z pravé strany hřiště nechytatelnou ránou do protipohybu Siriguy. Ovšem dle opakovaného záznamu by branka neměla být uznána kvůli faulu domácího Brandao na hostujícího Silvu. Velké pochybení rozhodčího Gautiera. Hostující PSG každopádně ztrácí své luxusně vypadající dvoubrankové vedení z úvodu zápasu.

70
    Rána Ibrahimoviče byla sražena jedním z domácích obránců a nakonec skončila asi metr od pravé tyčky domácí brány.

68
    Zajímavá příležitost pro domácí ASSE. Aubameyang se vymanil z kontroly Van der Wielu a z levé strany hřiště vyzkoušel pozornost Sirigua. Italský gólman však míč kryje a drží svůj tým ve vedení.

67
    Aubameyang se snažil přerušit delší pasáž bez žádného výrazného momentu, jeho rána ovšem byla velmi nepřesná.

Pavel Kuba

Góly: 37. Alex (vla.), 72. Clerc – 9. Pastore, 19. Ibrahimovič (pen.)

Karty:   17. Ruffier (SET), 80. Hamouma (SET), 90. Matuidi (SET) – 55. Alex (PSG)

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Perrin, Bayal Sall, Brison - Lemoine, Guilavogui, Cohade - Aubameyang, Brandao, Mollo.
    Paríž Saint-Germain: Sirigu - Van der Wiel, Alex, Thiago Silva, Maxwell - Beckham, Chantôme, Matuidi, Pastore - Ibrahimovič, Lavezzi.

Rozhodca: Gautier