Beira-Mar – Nacional 2:2 (kon.) | Praia – Coimbra 2:0 (kon.) | Rio Ave – Moreirense 0:1 (kon.)
Marítimo – Porto 1:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:4 (kon.)
GD Estoril Praia
2:0 (2:0)
Academica de Coimbra
cz Nedeľa 17.03.2013, 17:00Primeira Liga

Dnešní utkání bylo víceméně jednostranné. Estoril jednoznačně přehrával svého soupeře, což nám může potvrdit statistika rohových kopů. (domácí - 14, hosté - 3) Skóre otevřel v 9. minutě Lica, o 20 minut později již Estoril vedl 2:0 a tímto výsledkem zápas skončil. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:08:21)

90
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Lica, přichází Dieguinho.

90
    Domácí si v závěru vybojovali možnost rohového kopu.

87
    Rozhodčí udělil 2 žluté karty, obě 2 viděli hráči Coimbry. (Edinho, Cleyton)

83
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Paulo, přichází Alfonso.

83
    Střela zblokovaná na rohový kop. Ten však domácí nevyužili a hosté odkopávají.

82
    Rozhodčí zastavil velmi slibnou akci hostů pro ofsajd!

80
    Domácí nikam nespěchají a kombinují kolem středového kruhu.

78
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Gerso, přichází Taylor.
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Eduardo, přichází Coimbra.

75
    Střela však končí mimo branku.

75
    Coimbra bude zahrávat standardní pozice téměř z hranice velkého vápna.

73
    Roh odvrátila připravená obrana.

72
    Rohový kop si dokázali vybojovat i hosté, vstřelí branku a zdramatizují zápas?

70
    Ani z dalšího rohu domácí nedokázali ohrozit Nunese, znovu jen odkop od branky.

66
    Pomezní rozhodčí pískl ofsajd, hostům se tedy nepodaří ohrozit Vagnera.

64
    Rohový kop Estoril nedokázal využít, bude se pouze odkopávat od branky.

62
    Vitoria tvrdě atakoval jednoho ze soupeřů, který zůstává ležet na trávníku. Žlutá karta pro záložníka Estorilu.