Sunderland – Norwich 1:1 (kon.) | Tottenham – Fulham 0:1 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:0 (kon.)
Wigan – Newcastle 2:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Fulham FC
Nedeľa 17.03.2013, 16:00 • Wihte Hart Line • Anglická Premier League

Stretnutie medzi domácim Tottenhamom a hosťújúcim Fulhamom skončilo prekvapujúcou výhrou hostí. Po prvom polčase, ktorý skončil 0:0, sa v druhom dokázal strelecky presadiť len Dimitar Berbatov, ktorý tak rozhodol, že Fulham si z derby odvezie tri body. Ďakujem Vám za pozornosť, lúči sa s Vami Michal Bakoš. (17:55:16)

90+3
    Domáci majú už len minimum času na vyrovnanie. Carrollov center na Adebayora teraz Schwarzer bez problémov ukryl vo svojom náručí.

90+1
    Hostia tlmia nápor domácich striedaním. Ihrisko opúšťa Ruiz González, na miesto ktorého na posledné minútky vybieha Urby Emanuelson.

90
    Nadstavovať sa budú ešte štyri minúty.

90
    Tak tá vytúžená šanca pre Kohútov predsa len prišla. Gareth Bale dostal na pravé krídlo výborný prihrávku, nádhernou prihrávkou nártom našiel v šesnástke voľného Defoua, ktorý vystrelil, no jeho obrovskú šancu skvele vychytal Schwarzer. Vynikajúci zákrok tohto golmana.

88
    Ani po zemi ani po vzduchu teraz ani po štandardnej situácii. Domácim to dnes jednoducho nejde nijak.

87
    Nepresná prihrávka Bale opäť zastavila domáce snaženie, lopta sa dostala až ku Schwarzerovi, ktorý sa určite nebude z rozohrávkou ponáhľať.

86
    Pri lopte sú momentálne hostia, ktorí sa pochopiteľne snažia hrať čo v najväčšej vzdialenosti od svojej brány.

85
    Ďalší odkop od brány hostí. Domácim to dnes vôbec nejde, akoby do dnešného zápasu vkročili zlou nohou.

84
    Ďalší Vertonghenov center odvrátil Senderos. Domáci to skúšajú nakopávanými loptami, no stopéri hosti Hangeland a Senderos sú vo vzduchu skvelí.

83
    Akcia však domácim vôbec nevyšla, lopta skončila za bránou a do hry ju tak späť pošle strážca hosťujúcej svätyne.

82
    Vertonghenov center zblokoval Dejagah na autové vhadzovanie. Domáci tak ostávajú na polovici súpera.

81
    André Villas-Boas teraz rozdáva svojim zverencom pokyny do záverečných minút. Určite nie je s dnešným výsledkom ani predvedenou hrou Kohútov spokojný.

80
    Podarí sa v záverečných niečo viac ako desiatich minútach domácim vyrovnať, prípadne úplne otočiť stav tohto zápasu ?

77
    Práve za faul na Karagounisa, ktorý pred chvíľkou odišiel z ihriska, vidí Dempsey žlté napomenutie.

77
    Prvé striedanie v zápase pripravil aj Martin Jol. Z hracej plochy odstupuje Karagounis a na hracej ploche ho nahradil Enoh.

76
    Domáci majú k dispozícii autové vhadzovanie na polovici súpera.

75
    Domáci majú tlak, no nevedia prekonať výborne organizovanú obranu hostí. Tá dnes bráni naozaj znamenite. Ofenzívne esá domácich nepustila prakticky k ničomu.