Sunderland – Norwich 1:1 (kon.) | Tottenham – Fulham 0:1 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:0 (kon.)
Wigan – Newcastle 2:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Fulham FC
Nedeľa 17.03.2013, 16:00 • Wihte Hart Line • Anglická Premier League

90+1
    Hostia tlmia nápor domácich striedaním. Ihrisko opúšťa Ruiz González, na miesto ktorého na posledné minútky vybieha Urby Emanuelson.

77
    Prvé striedanie v zápase pripravil aj Martin Jol. Z hracej plochy odstupuje Karagounis a na hracej ploche ho nahradil Enoh.

67
    ... z centrom z rohu si dokázala domáca obrana poradiť. Medzi tým posledné striedanie domáceho celku. Ihrisko opúšťa Dembelé, ktorému dnešný zápas príliš nevyšiel a na jeho miesto prichádza Carroll.

62
    Domác reagujú na nepriaznivý vývoj zápasu striedaním. Ihrisko opúšťa Sigurdsson, na miesto ktorého vybehol klasický útočník Jermaine Defoe.

46
    André Villas-Boas sa rozhodol cez polčas striedať. Z ihriska stiahol Michaela Dawsna, na miesto ktorého poslal Clinta Dempseyho, ktorý ku Kohútom presúpil práve z Fulhamu.