Siena – Cagliari 0:0 (kon.) | Pescara – Chievo 0:2 (kon.) | Fiorentina – CFC Janov 3:2 (kon.)
AC Miláno – Palermo 2:0 (kon.) | Neapol – Bergamo 3:2 (kon.) | Turín – Lazio 1:0 (kon.)
AS Rím – Parma 2:0 (kon.)
Delfino Pescara 1936
0:2 (0:0)
Chievo Verona
cz Nedeľa 17.03.2013, 15:00 • Stadio Adriatico (Pescara) • Talianska Seria A

Zápas končí vítězstvím hostů, kteří dokázali v posledních pár minutách vstřelit dvě branky a zaslouženě tak získávají cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (16:52:55)

90+2
    Chievo právě vstřelilo branku!

CYRIL THEREAU pojistil vedení svého týmu, krásnou střelou k pravé tyči domácí brány upravuje stav na 0:2 pro Chievo.

90
    Rozhodčí Paolo Silvio Mazzoleni se rozhodl nastavit 3 minuty.

88

ADRIAN MARIUS STOIAN si krásně zpracoval míč v pokutovém území domácích a technickou střelou překonal brankáře Pelizzoliho. Chievo jde v posledních minutách do vedení.

86
    Další z útočných akcí hostujícího celku končí pouze nepřesnou nahrávkou a následnou ztrátou míče. Bude se vykopávat od brány Pescary.

84
    Domácí hráči nyní dobře drží míč na polovině soupěře, nedaří se jim však dostávat jej do šestnáctky Chieva.

82
    Chievo naposledy střídá, odejde Roberto Guana, nahradí jej Luciano.

79
    Hra je posledních pár minut plná nepřesností na obou stranách, hráčům se nedaří nahrávky.

77
    Luca Rigoni se ocitl ve slibné pozici, jeho postup na bránu však zastavil odpískaný ofsajd.

74
    Palermo se nyní snaží ještě zvýšit svojí útočnou snahu, hráči chtějí za každou cenu získat 3 body.

72
    Hostující Adrian Marius Stoian se dostal ke střele, jeho pokus byl však na poslední chvíli zblokován obráncem Freyem.

70
    Pescara naposledy střídá, odchází Eugenio Romulo Togni, místo něj se na hřiště podívá Juan Fernando Quintero.

69
    Chievo střídá, odejde Alberto Paloschi, místo něj si zahraje Adrian Marius Stoian.

68
    Domácí Caprari zkusil střelu ze střední vzdálenosti, byl to však spíše takový propagační pokus z dálky, bránu nijak neohrozil.

66
    Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.

64
    Chievo střídá, odejde Perparim Hetemaj, příjde Felipe Seymour.

63
    Pescara střídá, ze hřiště odešel Giuseppe Sculli, nahradil ho Mervan Celik.

61
    Hráči Palerma se tlačí dopředu jak to jen jde, dopouštějí se však mnoho nepřesností a zbytečně ztrácejí míče.

58
    Pescara střídá, odejde Ante Vukusic, místo něj se na hřiště podívá Elvis Abbruscato.