Jablonec – Teplice 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Sparta Praha 1:2 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 4:0 (kon.)
FC Hradec Králové
1:2 (1:1)
AC Sparta Praha
cz Nedeľa 17.03.2013, 17:00 • Všesportovní stadion • Gambrinus liga

Je konec. Hradec Králové doma opět prohrál, tentokrát nestačil na Spartu, a to i přesto, že měl střetnutí dobře rozehrané. Již ve třetí minutě otevřel gólový účet Štěpán, pak už ale mluvili pouze Pražané, konkrétně Ladislav Krejčí, který dvěma góly smetl Východočechy. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:19:52)

90+2
    Hradečtí fanoušci již opouští stadion, moc se toho už zřejmě nestane.

90
    Hlavní rozhodčí přidá tři minuty nad rámec regulérních devadesáti.

89
    Teď hradecký stadion zahalila mlha, fanoušci toho moc nevidí.

87
    Hradec stále nemůže najít cestu dopředu, Sparta své vedení dobře brání.

86
    Východočeši by rádi dostali Spartu pod tlak, jenže to se jim zatím moc nedaří.

85
    Změna i na sparťanské straně. Odchází Kadlec, na hřiště se podívá Hušbauer.

83
    Domácí se nemohou dostat dopředu, jejich snažení končí na defenzívě Sparty.

81
    Hradec ještě střídá, na trávník se podívá i Jaroslav Zelený, ze hry odstupuje Štěpán.

80
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté otáčí stav zápasu! Před brankou se zjevil zcela osamocený LADISLAV KREJČÍ, který neměl problém se zakončením. Z ostrého úhlu lehkým lobem překonal domácího strážce svatyně a poslal Spartu poprvé do vedení.

79
    Sparta opět střídá. Zápasové tempo okusí i Kweuke, ten nahradil Hybše.

78
    Ani Strnadův dlouhý aut do vápna vzrušení nevyvolal, nikdo z domácích nezakončil.

77
    Hradec se teď hnal opět dopředu, defenzíva Sparty funguje dobře.

76
    Jakob utkání naprosto ztratilo náboj, na hřišti už jsme dobrých pár minut nic kloudného neviděli.

75
    Sparta se opět nastěhovala před brankáře Lindra, tam ale opět nic nevymyslela.

74
    Na plac za obrovského potlesku přichází Marek Kulič, tomu přepustil místo Vojtěch Hadaščok.

72
    Emir Halilovič se hnal dopředu, dle hlavního sudího si ale pomohl faulem, to se domácímu publiku nelíbí.