Bohemians – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:1 (kon.) | Vltavín – Táborsko 1:4 (kon.)
Vlašim – Sokolov 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Bohemians Praha
1:3 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 10.05.2014, 10:15 • SK Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

-15
    Dobré dopoledne z pražského Střížkova. Dnes spolu budeme sledovat utkání 26. kola Fotbalové národní ligy mezi Bohemkou a Ústí nad Labem.

Bohemians Praha: Daněk – Sloboda, Houžvička, Ježdík, Rýdel, Laštovka (K), Hochmeister, Bukač, Norek, Boček, Fikejz.
    Náhradníci: Coimbra, Demeter, Hájek, Vlkanova, Křižan, Šídlo, Mandous.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Martykán (K), Vaněk, Valenta, Peterka, Pavlata, Jursa, Smola, Zeman, Veverka, Pícha.
    Náhradníci: Leibl, Králík, Růžička, Teplý, Novák.

Rozhodčí: Lerch – Kříž, Kubr.

1

2
    Bukač chtěl zpracovat míč pro Fikejze, ale tato spolupráce nakonec nevyšla.

5
    V nebezpečném náběhu se nyní nacházel Fikejz, ovšem míč se k němu nedostal.

8
    Bohužel musím konstatovat, že hra je zatím plná nepřesností.

12
    Registrujeme první větší šanci. Bukač přihrál Fikejzovi, který se hnal z úhlu na Zachardu, ale svojí střelou nakonec branku o kousek minul.

15
    Agilní Fikejz opět v akci, ale tentokrát si nepotykal s přesností.

19
    Pohledná kombinace mezi Rýdelem a Fikejzem ovoce nepřinesla.

21
    Veverka řádně protáhl Daňka střelou zpoza vápna.

26
    Trio Bukač, Fikejz, Sloboda se směrem dopředu snaží neustále něco vymyslet, ovšem ne vždy je to ku prospěchu věci.

34
    Po faulu na Rýdela budou domácí kopat pokutový kop!

35
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    FILIP RÝDEL střelou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu.

39
    Po rohovém kopu měli domácí další šanci. Nicméně míč se po několika odrazech za brankovou čáru nedostal.

43
    Arma je v útočné fázi bezzubá a děravou obranu domácích moc nezatěžuje.

45

Vyrovnaný první poločas nabídl jednu branku z pokutového kopu, trefil se Rýdel. Uvidíme s čím hosté vyrukují do druhého poločasu a zda se jim podaří vyrovnat.

46

46
    Hosté o poločase vystřídali. Ze hřiště odešel Tomáš Smola a místo něj si zahraje Michal Leibl.

47
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Veverka ještě z úhlu Daňka neprostřelil, ale z dorážky se TOMÁŠ JURSA již nemýlil.

52
    Sloboda si krásně do pohybu zpracoval míč od Hochmeistera, následně vymotal golmana, ale v zakončení selhal a hostující svatyni v tísni minul.

56
    Boček hledal centrem ze strany Bukače, ale Zacharda si míč stáhl.

58
    Do zakončení se teď prodral Veverka, ale branku vysoko přestřelil.

59
    Z breku se individuální akcí prezentoval Boček, bohužel pro domácí byla jeho střela nakonec zablokována.

66
    Dnešní utkání sleduje 254 diváků.

71
    Krásnou střelou z dálky se prosazuje hostující RICHARD VEVERKA.

74
    Sloboda se snažil vymodlit si další pokutový kop, ale píšťalka sudího zůstala němá.

75
    Klokani podruhé v utkání střídají. Místo Radka Bukače si zahraje Higor Coimbra.

76
    A vzápětí opouští trávník i David Fikejz, kterého nahrazuje Mário Křižan.

79
    Žlutou kartu vyfasoval Václav Ježdík.

80
    V ten samý okamžik dostává žlutou kartu i hostující Jan Peterka.

81
    Klokani dnes naposled vystřídali. Michal Demeter nahradil Romana Slobodu.

82
    Pěknou hlavičkou se prezentoval Zeman, ovšem branku i přes veškerou snahu netrefil.

83
    Laštovka po střele jednoho z hráčů Army vykopával balón z brankové čáry.

87
    Po standartní situaci se střelou na přední tyč prosazuje RICHARD VEVERKA.

88
    Arma se rozhodla vystřídat. Místo Richarda Veverky si zahraje Jakub Teplý.

90
    Taktické střídání v podání hostů. Místo Michala Pavlaty nastoupil Petr Růžička.

Arma po zásluze v druhém poločase zcela otočila vývoj utkání a z Prahy si nakonec odváží všechny 3 body. (12:05:18)