Elche – Sociedad 1:1 (kon.) | Espanyol – Valencia 3:1 (kon.) | Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
3:1 (1:1)
Valencia CF
Sobota 24.08.2013, 21:00Španielska LaLiga

88
    Espanyol Barcelona dala gól! Vyzerá to tak, že je rozhodnuté. Pár sekúnd pred koncom zápasu prichádza tretí gól a rozdiel sa tým pádom zvyšuje. Prechod po pravej strane, lopta do 16-tky a presné zakončenie THIEVY BIFOUMA, ktorý zvyšuje na 3:1.

48
    Espanyol Barcelona dala gól! Štandardné situácie to je kľúčom k úspechu v podaní domácich. Prvý gól prišiel po rohu, tentokrát center a hlavička CHRISTIANA STUANIHO roztiahla po druhýkrát sieť za chrbátom Alvesa.

32
    Espanyol Barcelona dala gól! Zápas niekoľko minút pred koncom prvého polčasu naberá ďalší náboj, keď Espanyol využíva rohový kop a hlavičkou pri prednej tyče v podaní DAVIDA LÓPEZA vyrovnáva stav stretnutia na 1:1.

10
    Valencia dala gól! 10 minút nevedela Valencia nič vymyslieť a z jednej jedinej ich šance sa Hélder POSTIGA nemýlil a prekonáva Casillu. 0:1