Bayern – Norimberk 2:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Hannover – Schalke 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | Mainz – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hertha – Hamburger 1:0 (kon.)
1. FSV Mainz 05
2:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 24.08.2013, 15:30 • Coface Arena • Nemecká Bundesliga

Zápas sa skončil víťazstvom domácich v pomere 2:0. Mainz ani v treťom zápase nenašiel premožiteľa a pripisuje si tretiu výhru v rade. Do vedenia išli domáci v 60. minúte zásluhou Choupa-Motinga 1:0. O tri minúty neskôr dostal Luiz Gustavo druhú žltú kartu, čo znamenalo vylúčenie a problém pre Wolfsburg. Po vylúčení sa hostia už k ničomu vážnemu nedostali. Tri body pre domácich poistil v 78. minúte Muller po rýchlom sóle. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia (17:24:33)

90+1
    Posledné striedanie v domácom mužstve. Polter nahradil Choupa-Motinga.

89
    Ruka Hasebeho, v hre budú pokračovať domáci.

88
    Domáci priaznivci si užívajú tento zápas a štadiónom sa valí vlna šťastia.

87
    Striedanie aj v domácom tíme. Soto nahradil na ihrisku Zimlinga.

84
    Žltá karta pre domáceho Moritza.

84
    Striedanie Wolfsburgu. Olić odišiel a na jeho miesto naskočil Hasebe.

82
    Hostia hrajúci o jedného hráča menej sa už moc do šancí nedostávajú a tak hru kontroluje domáce mužstvo a domáci priaznivci si to vychutnávajú. Oslavujú každú prihrávku svojho mužstva.

78
    Mainz dal gól! Gól strelil MULLER.
    Domáci hráči získali loptu na vlastnej polovici. K lopte sa dostal Geis a dlhým pasom poslal do brejku MULLERA, ktorý z uhla nedal brankárovi najmenšiu šancu na zákrok. MULLERA ešte stíhal Rodriguez ale tiež nemal šancu mu loptu vziať.

77
    Po striedaní mohli hostia rozohrať štandardku. Diego vypálil na bránu domácich ale brankár Muller s prehľadom loptu chytil.

76
    Striedanie Mainzu. Okazaki prepustil miesto Moritzovi.

75
    Faul Mullera na Diega pred pokutovým územím.

73
    Noveski zastavil prenikajúceho Diega sklzom a sám sa pri tom zranil ale nevyzerá to vážne, Noveski v hre pokračuje.

72
    Ďalšia žltá karta pre hráča hostí pre Diega. Dostal ju za faul na Mullera.

69
    Druhé striedanie Wolfsburgu. Schäfer nahradil Cheola Kooa.

67
    Striedanie na strane hostí. Polák nahradil Perišića.

66
    Choupo-Moting v rýchlom brejku domácich chcel vystreliť spoza šestnástky ale trafil iba obrancu hostí.