Leuven – Lokeren 2:1 (kon.) | Kortrijk – Mechelen 1:2 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 1:0 (kon.)
Lierse SK
1:0 (0:0)
Waasland-Beveren
cz Sobota 24.08.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Lierse udolalo Waasland nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 zásluhou proměněné penalty Losady. Domácí byli lepším celkem většinu zápasu, výhru si tak připsali zaslouženě. (21:57:59)

90
    Míč po rohu propadl ze druhé vlny nabíhajícímu Maričovi, který přestřelil!

89
    V závěru budou hosté kopat rohový kop.

86
    Henkens (WAS) dostal žlutou kartu.

84
    Hosté by se rádi dostali k vyrovnání, ale nemají příliš velké šance.

80
    Farag (LRS) uviděl od sudího žlutou kartu.

79
    Lierse podruhé střídalo, Vercauteren nahradil Lambot.

77
    Nyní do ohně centroval Wils, na míč chtěl doskakovat aktivní Losada.

74
    Domácí si zasloužili vstřelit venku a v závěru zápasu tak mají výhodu.

70
    ...a ve stejné minutě dohrál Sterckx místo kterého přišel Lebbihi.

70
    Dvacet minut před koncem provedl hostující kouč hned dvě změny v sestavě. Nejprve ze hřiště odešel Tričkovski, kterého nahradil Veselinovič...

66
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Domácí v průběhu druhé půle otevírají skóre a to jmenovitě zásluhou HERNANA PABLA LOSADY, který proměnil pokutový kop!

64
    Hostující Sibum (WAS) dostal žlutou kartu.

60
    Domácí poprvé vystřídali, Mengu nahradil Wanderson.

56
    Domácí Losada hlavičkoval těsně vedle.

54
    Lierse je nadále aktivnější a má převahu, tu však ale nezužitkovalo gólem.

50
    V úvodu druhé půle se domácí tlačí do útoku a chtějí otevřít skóre.

46

V prvním poločase jsme branku neviděli. Hosté se jevili mírně aktivnější, v závěru první půle ale Lierse přepnulo na vyšší rychlostní stupeň. Uvidíme, co přinese druhý poločas.