Valenciennes – Marseille 0:1 (kon.) | Bordeaux – Bastia 1:0 (kon.) | Évian TG – Rennes 1:2 (kon.)
Guingamp – Lorient 2:0 (kon.) | Lyon – Remeš 0:1 (kon.) | Montpellier – Sochaux 2:1 (kon.)
HSC Montpellier
2:1 (1:1)
FC Sochaux
cz Sobota 24.08.2013, 20:00 • Stade de la Mosson (Montpellier) • Ligue 1 Uber Eats

Montpellier doma poráží Sochaux 2:1. Hosté se v první půli ujali vedení 0:1, trefil se Contout. Ihned potom ale gólem odpověděl Hilton, konkrétně to bylo krásnou utaženou ranou k pravé tyči. Domácím se ale podařil fantastický obrat.

V nastavení, v 94. minutě se ve vápně nejlépe orientoval Tiéné, který tak domácímu týmu vystřelil zdánlivě ztracené tři body. Na Stade de la Mosson v Montpellieru je tak dnes večer hodně veselo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (21:54:55)

90+4
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný závěr! Euforie vybuchla na stadionu Montpellier, domácí rozhodují v samém závěru! Obránce hostů Peybernes chtěl odkopnout míč z vápna do bezpečí, balon ale promáchl. Velmi pohotově ho tak k pravé tyči uklidil SIAKA TIENE, který se tak stává hrdinou a první hvězdou dnešního klání.

90+4
    Běží posledních 60 vteřin dnešního klání...

90+3
    Roudeta v závěru střídá Camara.

90+1
    Rozhodčí Castro nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Do nebezpečného voleje se opřel na hranici vápna Tiene, svou bombou ale trefil jen vlastního spoluhráče.

89
    Ne, hosté dnes hrají celý zápas výborně v obraně.

88
    Blíží se konec, domácí Montpellier se sice snaží rozhodnout, šance ale stále nepřichází. Pomůže rohový kop?

85
    Útok domácích po levém křídle zastavuje ofsajd.

82
    Montano vidí žlutou kartu, dnes se hraje hodně nečistě.

80
    Je tu závěrečná desetiminutovka, domácí si pomalu vytváří tlak.

78
    Marveauxe nahrazuje Herrera.

75
    Hosté střídají, odejde Cedric Bakambu, nahradí jej Mathieu Peybernes.

74
    Kanté hodně ošklivým skluzem zezadu fauluje soupeře a zřejmě zaslouženě dostává červenou kartu!