Valenciennes – Marseille 0:1 (kon.) | Bordeaux – Bastia 1:0 (kon.) | Évian TG – Rennes 1:2 (kon.)
Guingamp – Lorient 2:0 (kon.) | Lyon – Remeš 0:1 (kon.) | Montpellier – Sochaux 2:1 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (1:0)
FC Lorient
cz Sobota 24.08.2013, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:47:33)

Dnešní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácího mužstva, které se díky dvěma brankám Yatabarého z 15. a 48. minuty může těšit z premiérových bodů v novém ligovém ročníku. Hosté naopak nedokázali navázat na vítězství z předchozího kola a z Guingampu odjíždí s prázdnou. O další body se tak musí pokusit v dalším kole na svém hřišti.

90+2
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Ladislas Douniama.

90+1
    Dvě minuty jsou nastaveny, Lorient má na vyrovnání již zoufale mlo času.

90
    Probíhá devadesátá minuta, vzhledem k množství přerušování hry je pravděpodobně, že sudí Lannoy pár minut ještě nastaví.

88
    Pro EA Guingamp by to byly první body v novém ligovém ročníku a nutno dodat, že zasloužené!

87
    Hraje se převážně ve středu hřiště, domácí jsou blízko cenným třem bodům.

85
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Christophe Mandanne, přichází Moustapha Diallo.

84
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Giresse, přichází Fatih Atik.

82
    Lorient rozehrával dva rohové kopy, ani z jednoho se k ohrožení branky soupeře nedostal.

81
    Výtečný zákrok Samassy, míč propadl před branku, ale domácí gólman dokázal míč vytěsnit na roh.

81
    Hosté rozehrávají volný přímý kop z levé strany.

80
    Domácí Martins-Pereira dostává žlutou kartu za stažení Guerreira v blízkosti vlastní šestnáctky.

79
    Lavička Guingampu připravuje první změnu v sestavě.

78
    Žlutá karta pro Pelého, hráč slavného jména se tak příliš dobře neuvedl, jeho faul na Breauveueho byl karetní.

77
    Hostům odskakuje míč od nohy, to svědčí o silném tlaku, který na hosty, s blížícím se závěrem utkání, doléhá.