Nijmegen – Waalwijk 2:2 (kon.) | Heracles – Eindhoven 1:1 (kon.) | Den Haag – Kerkrade 0:4 (kon.)
Zwolle – Cambuur 2:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
0:4 (0:2)
Roda JC Kerkrade
cz Sobota 24.08.2013, 19:45Holandská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:39:08)

A je dobojováno! I druhý poločas nám přinesl dvě branky. Na rozdíl tří branek zvyšoval v 53 minutě po standardní situaci Fledderus. Poté převzali kormidlo domácí a hosty dost přehrávali, své šance ale nedokázaly proměnit a tak přišel trest, kdy se v 77. minutě trefil Donald! Hosté si tak odváží vysokou výhru 0:4! Díky tomu mají na svém kontě 7 bodů, domácí zůstávají na třech.

90
    V dnešním utkání se bude hrát ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

87
    Utkání se již v podstatě jen dohrává, domácí by se už určitě rádi viděli v kabině.

84
    Domácí fanoušci jsou průběhem utkání značně otráveni a tak by byl na stadionu slyšet spadnout špendlík.

83
    Naposledy střídá i domácí kouč, Schet dnes končí, nahradí ho Gehrt.

82
    vzápětí přichází hned dvojí střídání, hřiště opouští Höcher a Kali, nahradí je Hupperts s Bonevaciou.

80
    Poprvé střídají hosté, pro dnešek má již odpracováno Nemeth, na trávníku ho nahradí Demouge.

77
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Tak to je k neuvěření! Den Haag měl v poslední době jasně navrch, z branky se však stejně radují hosté! Po centru Höchera se k zakončení protlačil MITCHELL DONALD a zvyšuje tak již na 0:4!

75
    Dvě žluté karty teď udělil hlavní sudí, tu první dostal Luijckx a tu druhou Beugelsdijk.

75
    Po centru van Duinena se Kurto ošklivě srazil s jedním z útočníků, snad ale bude po krátkém ošetření v pořádku.

74
    Den Haag převzal v posledních minutách iniciativu, další rohový kop jim ale šanci nepřinesl.

72
    Do obrovské šance se teď dostali domácí! Sám před brankářem se zjevil van Duinen, brankář ale včas vyběhl a míč vyrazil, bohužel pro něj jen k volnímu Kremerovi, který branku trestuhodně přestřelil!

70
    Do šance se ale následně dostal Cabral, který však netrefil poskakující míč při snaze zakončit.

69
    Domácí Ado zahrávalo rohový kop, Roda se ale úspěšně ubránila.

65
    Druhá změna v domácím dresu je na světě, odchází van Haaren, jehož nahradí hrdina z minulého utkání Kramer. Uvidíme, zda i dnes se prosadí gólově a alespoň zmírní porážku svého celku.

63
    Hosté zahrávali podobnou standardní situaci, po které padl třetí gól. I teď se dočkali branky, tentokrát ale pro postavení útočícího hráče v ofsajdu neplatí. Stav 0:4 by už zaváněl debaklem!

60
    Tempo hry už není takové, jako na začátku utkání. Stav 0:3 se už bude horko těžko odvracet.

58
    Domácí publikum je dosavadním průběhem utkání velmi zaskočeno a nespokojeno, což dává najevo pískotem.