Košice – Trenčín 0:1 (kon.) | Ružomberok – Senica 1:1 (kon.) | Žilina – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
B. Bystrica – Nitra 4:0 (kon.)
MFK Košice
0:1 (0:0)
AS Trenčín
Sobota 24.08.2013, 17:00Niké liga

Holúbekov gól z 54. minúty rozhodol o tom, že Trenčín si prišiel do Košíc po tri body. Košice dnes boli bezzubé, Trenčín bol jednoznačne šťastnejší a lepší. (18:57:31)

90+2
    Ostojičov center bol príliš dlhý, je tu odkop od brány. Je po všetkom.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty, Bukata centroval do stredu šestnástky, nestihol však nájsť nikoho.

90+1
    Alves de Oliveira odchádza, nahrádza ho Malec.

90
    Diaby padá pred šestnástkou, nasledovať bude ale iba roh domácich.

89
    Skúšal to Štefánik, bránku Tofiloskeho minul.

88
    Dobrá defenzívna práca hostí im zdá sa prinesie 3 body, Košičania bojujú, sú poháňaní obecenstvom, no dnes im nie je súdené.

87
    Šinglárov center na zadnú tyč skončil len u Volešáka.

86
    Diaby vyráža dopredu, snaží sa uvolniť okolo Mazáňa, dokonca aj odcentroval, ďalší roh.

84
    Košice majú už len málo času, snažia sa o aký tak nápor, no nič sa im nedarí.

83
    Coulibaly zas nahrádza Pačindu, Košice už vyčerpali všetky 3 striedania.

82
    Dudu nahrádza Ostojič.

81
    Van Kessel leží otrasený na trávniku, vyzerá to s ním zle nedobre.

78
    Trenčín poľahky kontroluje stav stretnutia, vyzerá to tak, že Košice sú v tomto stretnutí úplne bezzubí.

77
    Baéz posielal loptu do ohňa, nikto si však na ňu nevyskočil.

76
    Trenčiansky útok potiahol Baéz, posunul loptu na Štefánika, ktorý vybojoval roh na druhej strane.

75
    Až tri rohové kopy zahrávali Košice, ani jeden z nich sa však neskončil pre nich dobre.