Leuven – Lokeren 2:1 (kon.) | Kortrijk – Mechelen 1:2 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 1:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
2:1 (0:0)
Sporting Lokeren
cz Sobota 24.08.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef, Heverlee • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek večera. Na počtenou. (21:56:44)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání. Do vedení šel Lokeren, když se v 57. minutě prosadil Harbaoui, jenže o dvě minutky později se trefil Ngolok a začínalo se od začátku. O třech bodech rozhodl střídající Ruytinx, který se trefil v 72. minutě a rozhodl o tom, že Leuven poprvé v sezoně vyhraje. Naopak hosté poprvé v sezoně prohráli.

90+3
    Domácí ještě střídají. Dohrál Azevedo a zahraje si Ogunjimi.

90+3
    Ale ani tentokrát z toho nic nebylo a vypadá to, že tři body získá Leuven.

90+3
    A po zblokované střele je tu osmý roh pro hosty.

90+2
    Další rohový kop pro Lokeren.

90+2
    Hosté se ještě snaží a ženou se dopředu.

90+1
    Ale z rohového kopu nic nebylo a hosté stále prohrávají o jednu branku.

90
    Rohový kop pro Lokeren.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Lokeren stále kombinuje na polovině domácích.

88
    U míče jsou hosté, kteří přidali a jdou za vyrovnáním. Ale moc času jim už nezbývá.

86
    Hosté se nyní prosadili a vstřelili vyrovnávací branku, ale ta podle rozhodčího padla z ofsajdu a neplatí.