Hull City – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Leicester – Burnley 2:2 (kon.) | Liverpool – West Bromwich 2:1 (kon.)
Sunderland – Stoke City 3:1 (kon.) | Swansea – Newcastle 2:2 (kon.) | Aston Villa – Manchester City 0:2 (kon.)
Leicester City
2:2 (2:1)
Burnley FC
Sobota 04.10.2014, 16:00 • King Power Stadium • Anglická Premier League

A je dobojované! Hostia v poslednej minúte nadstavenia dokázali vyrovnať na konečných 2:2. Leicester v druhom polčase veľmi dlho kontroloval svoje tesné vedenie, ale napokon sa mu pasivita vymstila a získava len jeden bod za remízu. (17:58:52)

90+7

90+6
    Burnley FC dáva gól!
    K lopte sa postavil ROSS WALLACE a krásnym priamym kopom prekonal brankára Schneichela.
    - 2:2

90+6
    Burnley získava priamy kop zo vzdialenosti 17 metrov a to bude pravdepodobne posledná šanca na vyrovnanie.

90+4
    Žltú kartu dostáva domáci David Nugent.

90+3
    Mee zastavil čistým zákrokom črtajúci sa protiútok Leicesteru.

90+2
    Burnley má loptu vo svojej moci a pokúša sa nájsť voľné miesta v obrane súpera.

90+1
    Rozhodca Dowd nadstavuje až 7 minút.

90
    Brankár hostí Heaton dokázal hlavičku Moora vyraziť krásne na rohový kop.

89
    Leicester bude kopať rohový kop.

88
    Domáci Drinkwater sa dostal do pokútového územia, ale loptu si príliš predkopol a tak Heaton v pohode zasiahol.

86
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Kieran Trippier, prichádza Michael Keane.

83
    Na trávniku leží Trippier, ktorý má kŕče a zrejme bude potrebovať vystriedať.

81
    Hosťujúci Nugent centroval do šestnástky súpera,ale obrana Burnley bola pripravená a loptu odvrátila do bezpečia.

79
    Knockaertov center bol príliš dlhý a tak lopta končí v zámedzí. Hostia bude kopať od bránky..

78
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Michael Kightly, prichádza Ross Wallace.

78
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Dean Hammond, prichádza Matty James.