Karviná – Sokolov 2:1 (kon.) | Třinec – Kolín 2:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Vlašim 6:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Varnsdorf 0:1 (kon.)
MFK Frýdek-Místek
0:1 (0:0)
FK Varnsdorf
cz Sobota 04.10.2014, 16:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Varnsdorf si nakonec odváží z půdy Frýdku-Místku všechny body. Vyrovnaný zápas rozhodl v 79. minutě Radim Breite, domácí si v závěru nedokázal vytvořit větší šanci a podruhé v sezóně tak před svými diváky padli. (17:53:01)

90+2

90+2
    Literák našel centrem Matúše, jeho hlavička ovšem mířila přímo na Porcala, který míč bez problému chytil.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Porcal dostává za zdržování žlutou kartu.

89
    Pribulova střela končí nad bránou Porcala.

89
    Ten se Frýdku ale vůbec nepovedl a hosté šli do protiútoku, Daníček nicméně bránu netrefil.

88
    Halaška vybojoval pro domácí rohový kop.

84
    Hosté již mohli utkání rozhodnout, Schubert míč ovšem špatně trefil a Mihálek balón odkopl do bezpečí.

83
    Hostující Filip dostává žlutou kartu.

82
    Mozol z přímého kopu poslal centr na Literáka, ten hlavou bránu ale minul.

79
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Tak to je studená sprcha pro domácí celek. K odraženému míči se na hranici pokutového území dostal RADIM BREITE, který prostřelil hradbu těl před sebou včetně gólmana Mihálka a poslal hosty do vedení.

76
    Dnešní utkání sleduje 1854 diváků.

74
    Hosté mají v posledních minutách více sil a častěji drží míč na svých kopačkách.

73
    Dalekonosná střela Mozola končí nad bránou hostů.

72
    Druhé střídání domácích. Odchází Zapalač a na hřiště se podívá Pribula.

70
    Ďurďevič sám na bránu utíkal zbytečně, jelikož byl odpískán ofsajd.

68
    Na centr Daníčka si naskočil Filip, jeho hlavička ale bránu domácích minula.

67
    Mihálek odražený míč na hrací ploše nezachytil a hosté budou kopat roh.

64
    Hosté využívají poslední střídání, Martana nahrazuje Ďurďevič.

Ondřej Mazur

Góly: 79. Breite

Karty:   10. Zieris (VDF), 22. Daníček (VDF), 83. Filip (VDF), 90. Porcal (VDF)

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Zapalač, Hykel, Mozol, Talián, Matúš, Vašenda
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Ilko, Milunovič, Pribula, Halaška, Silveira

FK Varnsdorf: Porcal – Breite, Zieris, Janošek, Martan, Novotný, Kouřil, Landovský, Daníček, Jurča, Rudnytskyy
    Náhradníci: Samoel – Filip, Eliáš, Ďurďevič, Schubert

Rozhodca: Váňa – Kožár, Caletka