Charleroi – Kortrijk 0:2 (kon.) | Mouscron – Mechelen 1:1 (kon.) | Lierse – Waregem 3:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Cercle Brugge 1:0 (kon.)
Lierse SK
3:1 (1:1)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 04.10.2014, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek víkendu. (22:05:51)

Zápas je u konce, Lierse vítězí 3:1 a připisuje si do tabulky cenné tři body, Waregem bude po tomto kole na posledním místě tabulky. Dlouho to vypadalo, že se žádné větší šance nedočkáme a zápas skončí remízou, poté se ale v 77. minutě prosadil Matokou. Hosté pak trochu ztratili nervy a rázem to šlo rychle, červená karta, druhá červená karta, penalta a gól na 3:1. Domácí předvedli v závěru utkání dobrý výkon, a tak zaslouženě v dnešním duelu zvítězili.

90+3

90+1
    Střídání v týmu Lierse SK: Právě Ajub Masika nyní opustil hrací plochu, místo něj si zahraje Anas Tahiri.

90
    V zajímavé pozici se v rozhozené obraně hostů zjevil Masika, jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla.

86
    Ólafur Skúlason (Waregem) dostal žlutou kartu.

84
    Lierse právě vstřelilo branku!
    AHMED SAYED proměnil nařízenou penaltu a vypadá to, že dnes tři body zůstanou doma.

83
    Za penaltový zákrok v pokutovém území dostal červenou kartu Bryan Verboom. Hosté budou dohrávat v devíti. Pokud se tedy ještě něco nestane.

83
    Domácí tým bude kopat pokutový kop!

82
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: Odešel Aleksandar Trajkovski, nahradil ho Willy Overtoom.

80
    Rychlý protiútok domácího týmu zakončil nepřesnou střelou Sayed, měl ale asi raději přihrát.

78
    A vzápětí je tu další katastrofa pro Waregem. Po tvrdém zákroku a druhé žluté kartě odchází předčasně do sprch Charni Ekangamene.

77
    Domácí tým otáčí vývoj zápasu a vede 2:1. Po rohovém kopu se k balonu v pokutovém území dostal kamerunský obránce ERIC MATOKOU a překonal brankáře Bossuta.

75
    Střídání v týmu Lierse SK: Pro dnešek dohrál Faysel Kasmi, místo něho přišel na hrací plochu čerstvý Ahmed El Messaoudi.

72
    V akci byl znovu domácí Sayed, který to tentokrát zkusil z opravu uctivé vzdálenosti, branku soupeře ale netrefil. Bude následovat jen odkop.

70
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: Odešel Chuks Aneke, na hrací ploše ho nahradil Glynor Plet.

68
    Střídající Sayed zkusil po dobré přihrávce vypálit ze střední vzdálenosti, nezamířil ale přesně. Rozehrávat bude brankář Waregemu Bossut.

66
    Podobně jako v prvním poločase, ani prvních dvacet minut druhé půle nepřineslo žádnou větší nebezpečnou akci.