Bayern – Hannover 4:0 (kon.) | Dortmund – Hamburger 0:1 (kon.) | Leverkusen – Paderborn 2:2 (kon.)
Hoffenheim – Schalke 2:1 (kon.) | Brémy – Freiburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnom 3:2 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 04.10.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

Odomňa je to na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok víkendu. (17:22:11)

Aj sa tak stalo. V druhom polčase sme gól nevideli a keďže sme videli po jednom na oboch stranách v tom prvom, tak to znamená, že stretnutie sa skončilo zmierlivo 1:1.

90+4

90+3
    Bežia nám posledné sekundy stretnutia, zdá sa, že gól už neuvidíme.

90+2
    Opäť sa vyznamenal hosťujúci gólman a aj túto strelu chytá.

90+2
    Jedna z posledných možností na to, aby sme videli v dnešnom stretnutí gól. Werder bude zahrávať štandardnú situáciu.

90+1
    Začal sa nám už nadstavený čas a nad rámec hry sa bude hrať ešte 3 minúty.

89
    Hosťujúci brankár chytá tento pokus domáceho Junuzovića.

89
    Hráči Werderu si vypýtali faul na útočnej polovici. Ako s touto šancou naložia jeho hráči?

87
    Domáci teraz vystrkujú rožky. V offsajde sa ale ocitol Selke.

86
    Bürki si teraz poľahky zo vzduchu stiahol teovanú loptu domáceho Junuzovića.

85
    Stav je stále nerozhodný. Do konca zápasu nám zostáva, ak nerátame nadstavený čas 5 minút.

83
    Dobrá šanca domácich, teraz pri hosťujúcom gólmanovi stálo riadne šťastie! Ten sa za loptou iba obzrel a tá končí pár centimetrov od jeho žrdky.

82
    Domáci sú po neuznanom góle stále pri chutí. Teraz majú výhodu rohového kopu.

82
    Po tom, čo bola hra prerušená, pretože na trávniku zostal ležať Gárcia sa už opäť hrá.

80
    Posledné striedanie v tíme SC. Tréner hostí vsadil na slovenského útočníka Karima Guégého, z ihriska stiahol Mehmediho.

79
    Striedanie v tíme Werderu. Stretnutie sa končí pre Gálveza a naopak začína pre Kroosa.

77
    Domáci sa síce dostali do vedenia! Všetko ale mení verdikt postranného rozhodcu pre offsajd!