Bayern – Hannover 4:0 (kon.) | Dortmund – Hamburger 0:1 (kon.) | Leverkusen – Paderborn 2:2 (kon.)
Hoffenheim – Schalke 2:1 (kon.) | Brémy – Freiburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnom 3:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:2 (1:1)
SC Paderborn 07
Sobota 04.10.2014, 15:30 • BayArena (Leverkusen) • Nemecká Bundesliga

Videli sme krásny zápas ktorý mal nesmierne dramatický záver. V posledných minútach padli 2 góly a Paderborn si odváža cenný bod z Leverkusenu. Zápas určite ovplyvnila aj červená karta ktorú dostal v 71. minúte hosťujúci Bakalorz a dá sa povedať, že brankár Paderbornu Kruse bol hrdina zápasu pretože pri záverečnom tlaku Leverkusenu chytil aj nemožné.

Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:35:01)

90+3

90+3
    Hostia bránia remízu. Domáci v poslednom útoku.

90+2
    Ešte žltá karta pre Ruppa z Paderbornu.

90+2
    Ešte posledné šance domácich. Kruse opäť chytá a vykopáva dopredu.

90+1
    Tak domáci teraz zahodili nemožné. Neuveriteľné šance Leverkusenu a Kruse to všetko chytil. Tak Kruse je hrdina zápasu.
    Karim BELLARABI - 2:2

89
    Bayer Leverkusen dal gól! BELLARABI vyrovnáva na 2-2. Po zmätku v 16ke hostí dostal loptu na nohu útočník Leverkusenu a prekonáva Kruseho. Dramatický záver v BayArene. Domáci ešte môžu zabojovať o víťazstvo.
    Moritz STOPPELKAMP - 1:2

86
    SC Paderborn 07 dáva gól! Tak toto bola paráda. Útočník Paderbornu STOPPELKAMP dostal krásny center obhodil si brankára Lena a dáva gól. Hostia vedú 2-1.

83
    Útočný faul Leverkusenu. previnil sa Oztunali.

82
    Pripomeniem že ak si v 77. minúte domáci pýtali ruku tak tá naozaj bola a úplne evidentná. Rozhodca dnes nevidel 2 jasné ruky a to mohlo ovplyvniť výrazne dnešný zápas.

82
    Striedanie hostí. Odchádza Koc a nahradí ho Kutschke.

81
    A je to tu. Odchádza Jedvaj a prichádza Kruse z Leverkusenu.

80
    Pripravuje sa striedanie domácich. Na ihrisko príde Kruse.

79
    Žltá karta pre hráča hostí Brucknera za faul.

77
    Domáci si opäť pýtajú ruku v pokutovom území Paderbornu ale rozhodca Perl ukazuje hrajte ďalej.

76
    Vrančić vyskúšal z veľkej dialky Lena ktorý je dnes neistý a dobre spravil lebo takmer bol z toho gól. Brankár Leverkusenu to však ustál a so štastím chytá do rukavíc.

74
    V BayArene to začína byť nervózne. Fauly na oboch stranách ten proti Leverkusenu neodpískaný a fanúšikovia sa búria. Rohový kop pre Leverkusen ktorý túži streliť gól.