Penafiel – Lisabon 0:4 (kon.)
FC Penafiel
0:4 (0:0)
Sporting Lisabon
cz Sobota 04.10.2014, 21:15 • Estádio Municipal 25 de Abril, Penafiel • Primeira Liga

Já se vámi loučím a někdy příště na shledanou. (23:05:03)

A je tu konec zápasu. Dnešní zápas zcela zaslouženě vyhrál Sporting. První poločas domácí ještě drželi krok se svým soupeřem. Ve druhé půli ale dostali čtyři góly téměř hned za sebou. Sporting potvrdil v dnešním zápase roli favorita a zvítězil 4:0.

90+3

90+1
    Hosté tento zápas už jen dohrávají a dopředu se už neženou.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě 3 minuty nad rámec hrací doby.

88
    Domácí jsou už zatažení na své polovině a snaží se ubránit alespoň tento výsledek.

87
    Zápas je téměř rozhodnutý. Sporting si dnes ze hřiště soupeře odveze důležité 3 body.
    NANI - 0:4

85
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!

A další gól ! NANI si dobře naběhl do vápna na přihrávku Montera a krásným gólem zvyšuje stav utkání už na 4:0 !
    MONTERO - 0:3

82

A je to 0:3 ! Z levé strany míč nacentroval Capel, a na zadní tyči FREDY MONTERO měl už snadnou práci zakončit balon do prázdné branky.

81
    Domácí se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ale pozorná obrana hostujících jim moc toho nedovolují.

80
    Začíná poslední desetiminutovka tohoto utkání.

79
    Žlutá karta pro Fredyho Montera.

76
    Rohový kop domácích byl nepřesný a obrana Sportingu míč odkopává do bezpečí.
    SLIMANI - 0:2

72

Hned v zápětí střílí ISLAM SLIMANI druhou branku zápasu ! Opravdu nádherný pas za obranu domácích vyslal Cédric, zpracování Slimani zvládl na jedničku a poté zakončil pod břevno.

70
    Třetí střídání na straně Sportingu. Ze hřiště odchází André Carrillo a nahrazuje ho Diego Capel.
    SLIMANI - 0:1

69

Krásný centr z levé strany vyslal Jefferson, na který si naskočil nejvýše ISLAM SLIMANI a trefil míč na vzdálenější tyč Haghighiho branky.