Caen – Marseille 1:2 (kon.) | Bastia – Lorient 0:2 (kon.) | Évian TG – Metz 3:0 (kon.)
Nice – Montpellier 1:1 (kon.) | Rennes – Lens 2:0 (kon.)
Stade Rennes FC
2:0 (0:0)
Racing Lens
cz Sobota 04.10.2014, 20:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Ligue 1 Uber Eats

V dnešním utkání jsme viděli nádherný fotbal ze strany domácího Rennes. Hráči domácího celku byli od začátku utkání velmi aktivní a radovat se mohli hned v prvním poločase, když se dostal k vysokému balónu Doucouré. Proti jeho hlavičce ale ještě dokázal Riou zasáhnout. Ve druhém poločase užbyli domácí odměněni. Po rychlé akci se dostal k balónu Ntep a ten už nezaváhal. Hosté poté přidali na aktivitě a hnali se za vyrovnáním, ale místo toho dokázal znovu skórovat Ntep a určil tak konečné skóre zápasu. Ntep byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem na trávníku, což potvrdil ještě dvěma velkými šancemi v závěru, když sahal po hattricku. (21:52:53)

90+3

90+3
    Hosté ještě ukořistili balón do své moci.

90+3
    Domácí už kombinují pouze na vlastní půlce v okolí vlastní branky.

90+2
    Domácí mají ještě výhodu autového vhazování na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Ntep stále nemá dost! Tentokrát se dostal mezi soupeři od pravé pomezní čáry až na střed, odkud znovu vypálil na bránu. Riou byl však rychle na zemi a s jeho střelou si poradil.

88
    Prcić nahrazuje Doucourého.

87
    Přibližně deset centimetrů dělilo Ntepa od hattricku. Jen o takový kousek totiž právě teď minul Riouovu pravou tyč!

87
    Hosté se i nadále snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím kombinují jenom kolem půlící čáry.
    Paul-Georges NTEP - 2:0

85
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Rychlá akce domácích a rázem je to o dvě branky. PAUL GEORGES NTEP si dokázal položit brankáře Rioua, kterého poté oběhl a uklidil míč do prázdné brány.

83
    Baal nedokázal přejít přes Fernandese, ale i tak dokázal udržet míč pro svůj tým.

83
    Domácí brankář rozehrává míč výhozem.

82
    Guillaume nastupuje na trávník a nahrazuje Valdiviu.

81
    Máme tu poslední desetiminutovku a domácí Rennes stále vede 1:0.

80
    Hra se poněkud přiostřuje. Další tvrdý zákrok předvedl Coulibaly na kapitánovi soupeře Danzém.