Heracles – Breda 6:1 (kon.) | Cambuur – Dordrecht 4:1 (kon.) | Willem II – Heerenveen 2:1 (kon.)
Utrecht – GA Eagles 2:3 (kon.)
FC Utrecht
2:3 (0:0)
Go Ahead Eagles
cz Sobota 04.10.2014, 20:45 • Stadion Galgenwaard • Holandská Eredivisie

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u on-line přenosu na shledanou! (22:49:10)

Statistiky:

Držení míče: 49% – 51%
    Střely na branku: 10 -7
    Střely mimo: 9 – 5
    Žluté karty: 1 – 1
    Rohové kopy: 10 – 6

Těsně po vstřelení třetí branky hostí ukončuje hlavní rozhodčí Van Den Kerkhof utkání 8. kola mezi Utrechtem a Go Ahead Eagles.
    Den a noc. Takto by se daly charakterizovat oba poločasy. V prvním poločase se fanoušci nedočkali téměř ničeho, ale druhý stál opravdu za to. Mezi 48. a 54. minutou padly tři branky, dvě vstřelili domácí, kteří se díky Kerkovi a Boymansovi dostali do dvougólového vedení. Turek Türüc však rychle snížil v 54. minutě. Hosty branka nabudila k velkému tlaku, ale dlouho si lámali zuby na dnes vynikajícím Ruiterovi. V 74. minutě však přišel roh, který do branky usměrnil stoper Vriends a vyrovnal tak na 2:2. Hosté byli najednou lepším týmem a dokonce se jim v infarktovém závěru podařilo výsledek kompletně otočit, když se výbornou střelou na zadní tyč prosadil Rijsdijk.
    Skvělý druhý poločas nám tak nabídl všech 5 branek, konečný výsledek je tedy 3:2 pro Go Ahead Eagles.

90+3
    RIJSDIJK - 2:3

90+3
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Pár sekund před koncem utkání dokonali hosté obrat z 0:2 na 3:2!! Wijnaldumův aut propadl až na JEFFREYHO RIJSDIJKA, který krásnou střelou k tyči dokonal obrat fantastického utkání!

90+1
    Prudkou Petersonovu hlavičku vychytal Cummins.

90
    Hlavní sudí nastavil nad rámec základní hrací doby 3 minuty.

90
    G. A. Eagles využijí i třetí střídání. Ze hřiště odchází Duits, kterého nahradí Schenk.

86
    Na další výborný Oarův přímý kop si naskočil střídající Letschert, jeho hlavička však končí mimo branku hostí.

83
    A další střídání, tentokrát na straně domácích. Odešel Kerk, jehož nahradil Peterson.

80
    Hosté využili i druhého střídání. Ze hry odstoupil střelec první branky Türüc, kterého vystřídal Van Ooijen.

78
    Vystřídali i domácí. Na hrací plochu přišel Letschert, jenž nahradil Kuma.

78
    Pravděpodobně nejlepší hráč na hřišti, domácí Rubin, vyslal ze své pravačky nebezpečnou střelu, která těsně prolétla nad břevnem.

75
    V 75. minutě došlo k prvnímu střídání. Go Ahead Eagles poslalo na hřiště Reineninka, který na place vyměnil Lewise.
    VRIENDS - 2:2

74
    A je vyrovnáno! Jeden z mnoha rohových kopů byl konečně zužitkován! van der Lindenův centr doletěl až na hlavu BARTA VRIENDSE, který překonal bezmocného brankáře a vyrovnává stav tohoto výborného zápasu na 2:2!

72
    Rijsdijk krásně našel v uličce Overgoora, ten se pokusil přelobovat výborného Ruitera, neúspěšně.

70
    Boymans mohl přidat druhou branku v tomto utkání. Po nahrávce dnes výborného Rubina střílel z první, Cummins si však dokázal poradit.